MS Refurbisher

Tarnetingimused

Kui kiiresti jõuavad tellitud kaubad kohale?

Kui ostukorvis olevate toodete laoseis on positiivne (suurem kui 0 tk), siis saadame kaubad välja 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie pangakontole. Teieni jõuab kaup seega hiljemalt kolmandal tööpäeval pärast ülekande laekumist. Saartele jõuab kaup sõltuvalt tarneviisist 1 tööpäev hiljem. 

Mida tähendab laoseis "Tellimisel"?

Kui kauba laoseis on 0 tk, siis kuvatakse see meie kodulehel reaga "Tellimisel". Uute toodete puhul on tarneaeg enamasti 3-4 tööpäeva, kasutatud kaupade saadavus tuleb iga toote puhul eraldi täpsustada. Kui kauba laoseis on 0 tk, siis ei saa me tellitavate kaupade puhul garanteerida varasemat hinda, tellitava kauba uue müügihinna täpsustame iga tellimuse puhul uuesti. Kui olete toote juba tellinud ning meie poolt pakutud tarneaeg tellimist vajavatele toodetele ei rahulda Teid, siis tagastame raha teie pangakontole 3 tööpäeva jooksul. 

Kui suur on kullerteenuse tasu?

Tooteid ostukorvi lisades ning tarneviisiks "Kullerteenus" valides lisatakse kullerteenuse tasu 6.- € automaatselt tellimusele. Kui Teie tellimuse summa on vähemalt 200.- €, siis on kullerteenusega saatmine Teile tasuta!

Palju maksab SmartPostiga saatmine?

Arvutite, monitoride ja printerite puhul on SmartPostiga saatmise tasu 6.- €, kui Teie tellimus on väiksem kui 100.- €. Kui tellimuse summa on vähemalt 100.- €, siis on SmartPostiga saatmine tasuta. Komponentide ja teiste väikeste lisaseadmete tellimuse puhul on SmartPostiga saatmise tasu 3,60 €, see lisatakse automaatselt tellimusele ning alates 50.- € tellimusest on SmartPostiga saatmine tasuta.