Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP EliteBook 840 G1 i5-4210U/8GB DDR3/128GB SSD/14" HD+ ekraan (1366x768)/veebikaamera/ID-kaardilugeja/valgustusega eesti klaviatuur/aku ~3h/Windows 10 Professional, kasutatud, garantii 1 aasta [minimaalsed kasutusjäljed]

Tootekood: 8408
Ühik: tk
Laoseis: 1
Hind:
279,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Mõnusalt õhuke ja kerge Ultrabook. Stiilse välimusega ja hea jõudlusega. Sellel eksemplaril on vägagi tarvilikud lisad - integreeritud ID-kaarliugeja ja valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur! 4 USB-pesa, videoväljunditest täismõõdus DisplayPort ja VGA. Heas seisukorras, mõned mikroskoopilised kasutusjäljed, hinnang välimusele 5- (väga väikese miinusega).

Tallinn - 1
Tartu - 0

Sarnased tooted
Neljanda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga õhuke Ultrabooki klassi kuuluv sülearvuti. Parajalt suur 14" ekraan ja eesti kasutajale vajalikud lisad - ID-kaardilugeja ja valgustusega eestikeelse laotusega klaviatuur. Välimus korralik, vaid mõned mikroskoopilised kasutusjäljed, hinnang välimusele 5-
Tootekood: 8426 ,   Laoseis: 2
289,00 €
Paraja jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja ning ka DVD-kirjutaja on kompaktsesse korpusesse ära mahutatud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 3366 ,   Laoseis: 1
319,00 €
Kasulike lisadega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Korpuse ja klaviatuuri seisukord on viisakas, vaid ekraanil on mõni vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg), mis on nii väike ja vaevumärgatav, et sellest pilti teha ei õnnestunud. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust.
Tootekood: 4246 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Stiilse välimusega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, millel on suurepärased lisad - 4G-modem ja integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 7853 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Kvaliteetne ja soodne HP äriklassi sülearvuti - viienda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga. Integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg.Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-port ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Klaviatuuri ja korpuse seisukord peaaegu uueväärne, vaid kaanel mõned minimaalsed kasutusjäljed (paar kriimu). Hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 8954 ,   Laoseis: 1
299,00 €