Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP EliteBook 850 G3 i5-6200U/8GB RAM/250GB uus NMVe SSD (gar 5a)/15.6" Full HD LED (1920x1080)/Intel HD 520 graafika/veebikaamera/ ID-lugeja/valgustusega US-layout klaver/aku ~3h/Windows 10, kasutatud, garantii 1 aasta [korpusel väike mõlk] Soodushind!

Tootekood: 8572
Laoseis: 0
Kuuenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga ja suure 15,6" ekraaniga Ultrabook - stiilselt õhuke, samas suure ja väga hea resolutsiooniga IPS-ekraan (sügavad värvid, tekst on ekraanil loetav iga nurga alt). Kui vajad suurt ekraani ja tänapäevast jõudlust, siis on see just õige arvuti. USB-C pesa ja DisplayPort väljund, HDMI-sisendiga telerisse ühendamiseks leiad meilt ka vajalikud ülemineku. Bang & Olufseni kõlarid edastavad suurepärast heli. Andmete salvestamiseks on superkiire ja kvaliteetne uus Kingston A2000 NVME SSD, 4x kiirem kui tavalised SSD-d - kirjutamiskiirus 1000 MB/s, lugemiskiirus 2200 MB/s, garantii 5 aastat. Korpuse ühel nurgal väike kukkumisjälg (mõlk), mis kuidagi kasutamist ei sega, hind selle võrra palju-palju soodsam!
Sarnased tooted
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Radeon R7 M265 2GB sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele kui ka arvutimänguritele. Küllaga operatiivmälu (16 GB). Superkiire ja suure mahuvatusega 500GB Kingston NVMe SSD - 35x kiirem kui tavaline kõvaketas, kirjutamiskiirus 1500 MB/s, lugemiskiirus 2200 MB/s. Liideseid on kuhjaga - USB-C, 2 x USB, täismõõdus DisplayPort ja vanemate ekraanide-projektorite jaoks ka VGA. Korpus ja klaviatuur suurepärases seisukorras, vaid ekraanil on minimaalsed kasutusjäljed - klaviatuuri klahvide jäljed - mis kasutamist kuidagi ei häiri, hind aga selle iluvea võrra palju soodsam.
Tootekood: 1537 ,   Laoseis: 1
649,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus ja klaviatuur täitsa korralikud, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 5757 ,   Laoseis: 1
499,00 €
Väga hea protsessori ja graafikajõudlusega äriklassi sülearvuti, kuhjaga operatiivmälu ning väga hea Full HD resolutsiooniga ekraan. IPS-tehnoloogiaga ekraan tagab sügavad värvid ja hea loetavuse iga nurga alt. Nvidia Quadro K2000M graafikakaart on optimeeritud just joonestajate / graafiliste disainerite vajadustele, samas saab see arvuti ka 3D-arvutimängudega hakkama. 4G-modemiga saad kõikjal internetti kasutada ja integreeritud ID-kaaridlugeja on samuti väga mugav lisa. Ekraanil minimaalsed kasutusjäljed (klahvide jäljed, Lenovo tüüpviga), mis otseselt töö tegemist ei sega ja on näha vaid tumedal taustal. Korpus ja klaviatuur täitsa viisakad, hinnang välimusele 4+.
Tootekood: 6506 ,   Laoseis: 2
489,00 € (11%)
549,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus väike iluviga - nurgast randmetoe juurest väike plastmassitükk puudu. Klaviatuur korralik, hinnang välimusele 4-.
Tootekood: 5725 ,   Laoseis: 1
439,00 €
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Quadro M1000M graafikakaardiga sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele ja joonestajatele. Küllaga operatiivmälu (16 GB) ja kiire SSD programmide jooksutamiseks. Normaalse välimusega, vaid korpusel mõned kasutusjäljed. Hind nende iluvigade võrra oluliselt soodsam! Hinnang välimusele: 4-
Tootekood: 7678 ,   Laoseis: 1
549,00 €