Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP EliteOne 800 G1 AiO - Core i5-4570S/8GB DDR3/240GB uus SSD (gar 3a)/23" Full HD LED (1920x1080)/veebikaamera/kõlarid; Windows 10 HOME, kasutatud, garantii 1 aasta

Tootekood: 8458
Kaubamärk: HP
Laoseis: 1
Hind:
389,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Ideaalne arvuti kontorisse vastuvõtulauale või kassaletile! Garantii pikendatav nüüd kuni 3 aastani (garantiipikenduse leiad kokkusobivate toodete alt)! Wifi-võrgukaardiks sobib iga USB-WIFI võrgukaart, leiad samuti kokkusobivate toodete alt.

Tallinn - 0
Tartu - 1

Sarnased tooted
Suure ekraaniga ja soodne All-in-One arvuti kodukontorisse või kassalauale. Veebikaamera ja viisakad kõlarid. DVD-kirjutaja plaatide kõrvetamiseks või filmide mängimiseks. Ekraanil on ilmselt transpordi käigus muljumisest tekkinud hele vaevumärgatav laik, mis kuidagi kasutamist ei sega. Laik on nii minimaalne, et pildile seda ei õnnestunud saada. Hind aga selle võrra oluliselt soodsam! LAN-kaabli ühendus on olemas, Wifi kasutamiseks sobib USB-WIFI võrgukaart (leiad kokkusobivate toodete alt).
Tootekood: 9395 ,   Laoseis: 1
269,00 €
Suure ekraaniga All-in-One arvuti kodukontorisse või kassalauale. Veebikaamera ja viisakad kõlarid. DVD-kirjutaja plaatide kõrvetamiseks või filmide mängimiseks. Tavaline võrgukaart (kaabliga) on sel arvutil olemas, aga kui soovid Wifi-t kasutaada, siis sobivad kõik USB-Wifi võrgukaardid. Sobiliku kaardi leiad ka kokkusobivate toodete alt.
Tootekood: 9374 ,   Laoseis: 1
349,00 €