Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP ZBook 15u G3 i7-6500U/16GB DDR4/500GB uus NVMe SSD (gar 5a)/AMD FirePro W4190M 2GB/15" Full HD IPS (1920x1080)/veebikaamera/ ID-lugeja/valgustusega täismõõdus eesti klaver/aku ~4h/Windows 10 Pro, kasutatud, gar 1 a [minimaalsed kasutusjäljed]

Tootekood: 1537
Kaubamärk: HP
Laoseis: 1
Hind:
649,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Radeon R7 M265 2GB sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele kui ka arvutimänguritele. Küllaga operatiivmälu (16 GB). Superkiire ja suure mahuvatusega 500GB Kingston NVMe SSD - 35x kiirem kui tavaline kõvaketas, kirjutamiskiirus 1500 MB/s, lugemiskiirus 2200 MB/s. Liideseid on kuhjaga - USB-C, 2 x USB, täismõõdus DisplayPort ja vanemate ekraanide-projektorite jaoks ka VGA. Korpus ja klaviatuur suurepärases seisukorras, vaid ekraanil on minimaalsed kasutusjäljed - klaviatuuri klahvide jäljed - mis kasutamist kuidagi ei häiri, hind aga selle iluvea võrra palju soodsam.

Tallinn - 1
Tartu - 0

Sarnased tooted
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Quadro M1000M graafikakaardiga sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele ja joonestajatele. Küllaga operatiivmälu (16 GB) ja eriti kiire ning suuremahuline NVMe SSD programmide jooksutamiseks. Normaalse välimusega, vaid ekraanil on paremas servas vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg], mis otseselt kasutamist ei sega.
Tootekood: 1536 ,   Laoseis: 1
649,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus ja klaviatuur täitsa korralikud, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 5757 ,   Laoseis: 1
499,00 €
Väga hea protsessoriga äriklassi sülearvuti, parajalt operatiivmälu ning väga hea Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaaridlugeja on samuti väga tarvilikud lisad. Ekraanil alumises servas on väike hele laik, mis otseselt töö tegemist ei sega. Minimaalsed kasutusjäljed, hinnang välimusele 4+.
Tootekood: 6533 ,   Laoseis: 1
479,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus väike iluviga - nurgast randmetoe juurest väike plastmassitükk puudu. Klaviatuur korralik, hinnang välimusele 4-.
Tootekood: 5725 ,   Laoseis: 1
439,00 €
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Quadro M1000M graafikakaardiga sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele ja joonestajatele. Küllaga operatiivmälu (16 GB) ja kiire SSD programmide jooksutamiseks. Normaalse välimusega, vaid korpusel mõned kasutusjäljed. Hind nende iluvigade võrra oluliselt soodsam! Hinnang välimusele: 4-
Tootekood: 7678 ,   Laoseis: 1
549,00 €