Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Lenovo ThinkPad T460 Ultrabook i5-6200U/8GB RAM/240GB uus SSD (gar 3a)/Intel HD 520 graafika/14" HD LED (1366x768)/veebikaamera/eesti klaviatuur/aku ~3h/Windows 10 Pro, kasutatud , garantii 1 a [2 USB-d] Soodus!

Tootekood: 4671
Laoseis: 0
Kvaliteetne ja töökindel Lenovo äriklassi Ultrabook. Kuuenda põlvkonna Intel Core i5-protsessor, andmete salvestamiseks uus 240GB SSD. Klaviatuuril mõned kasutusjäljed ja kolmest USB-pesast on üks mittekasutatav. Hind nende väikeste iluvigade tõttu lausa 100.- € soodsam! Kui soovid parajalt suure 14" ekraaniga töökindlat arvutit, siis on see väga hea valik!
Sarnased tooted
Sülearvuti, millel on paraja jõudlusega protsessor, SSD ning kõik vajalikud lisad - ID-lugeja ja DVD-kirjutaja. Väga hea pildiga Full HD-resolutsiooniga IPS-ekraan tagab terava pildi ja sügavad värvid. AMD Radeon 8690M graafikakaart saab hakkama ka arvutimängude ja 3D-joonestamisega. Arvuti välimus hinnanguliselt 4
Tootekood: 6440 ,   Laoseis: 1
389,00 €
Mõnusalt õhuke ja kerge Ultrabook. Stiilse välimusega ja hea jõudlusega. Integreeritud ID-kaarliugejaon väga tarvilik lisad! Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 8494 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Kiire ja hea välimusega kasutatud sülearvuti. Omab infrapunaga kaamerat, suurt SSD kõvaketast ja valgustusega klaviatuuri.
Korpusel nurk kahjustatud, kulumist minimaalselt.
Tootekood: 7480 ,   Laoseis: 1
599,00 €
Kasulike lisadega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Suurepärane terava pildiga Full HD IPS-ekraan - sügavad värvid, ekraanil olev tekst on eriti hästi ja iga nurga alt loetav. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Ekraanil on üks vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg), mis on nii väike ja vaevumärgatav, et see kasutamist kuidagi ei häiri. Korpusel mõned kasutusjäljed, hinnang välimusele 4-
Tootekood: 7421 ,   Laoseis: 1
289,00 €
Paraja jõudlusega ja ilusa terava Full HD ekraaniga ning tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Väikesesse korpusesse on ära mahutatud ka DVD-kirjutaja, mis tänapäeval on juba harulduseks muutunud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Seisukord väga hea, peaaegu uueväärse välimusega.
Tootekood: 4863 ,   Laoseis: 1
339,00 €