Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP EliteBook 840 G2 Ultrabook i5-5300U/8GB DDR3/180GB SSD/Intel HD5500 graafika/14" HD+ ekraan (1600x900)/veebikaamera/ID-kaardilugeja/valgustusega eesti klaviatuur/aku ~4h/Windows 10 Pro, kasutatud, garantii 1 aasta [kasutusjäljed] Soodushind!

Tootekood: 8472
Kaubamärk: HP
Laoseis: 0
Kaanel vasakus all nurgas turvakleebise eemaldus jälg (kriibitud), korpuse eest äär kergelt kahjustatud, ekraanil kerge hele laik ( muljumis jälg). Võib leiduda veel väiksemaid kriipse kraapse nagu kasutatud arvutitel ikka.

Kvaliteetne ja soodne HP äriklassi sülearvuti - viienda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga. Väga heade lisadega - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Kaal 1.7 kg. Klaviatuuri ja korpuse seisukord peaaegu uueväärne, vaid kaanel mõned minimaalsed kasutusjäljed (paar kriimu). Hinnang välimusele 4+. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-port ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust.
Sarnased tooted
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Kuuenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja kiire SSD. Kui soovid suuremat SSD'd, siis küsi meilt pakkumist! Väga hea resolutsiooniga ja terava pildiga IPS-tehnoloogiaga ekraan, värvid sügavad ja tekst iga nurga alt hästi loetav. Suurepäraste lisadega - integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur. Peaaegu uueväärse välimusega - klaviatuur, randmetugi ja ekraan suurepärases seisukorras, vaid kaanel mikroskoopiline vaevumärgatav kriim. Hinnang välimusele 5- (väga väikese miinusega).
Tootekood: 4622 ,   Laoseis: 1
369,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Kuuenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja kiire ning kvaliteetne Samsungi SSD. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustuse klaviatuur on suurepärased lisad. Hinnang välimusele 4+
Tootekood: 4682 ,   Laoseis: 1
319,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Kuuenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja kvaliteetne Samsungi SSD. Väga hea resolutsiooniga Full HD IPS-ekraan - tekst loetav iga nurga alt, värvid selged ja erksad. Valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärased lisad. Klaviatuuril ja korpusel mõningad minimaalsed kasutusjäljed, hinnang välimusele 4+.
Tootekood: 4611 ,   Laoseis: 1
329,00 €
Viisaka välimusega tegus äriklassi sülearvuti, kõigi tänapäevaste lisadega - USB-C ja HDMI, lisaks 3 tk USB. Integreeritud ID-kaardilugeja on suurepäraned lisa. Korraliku jõudlusega seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja suurepärane Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - erksad värvid ning pilt on loetav iga nurga alt ja ka õues päikesevalguse käes. Andmete salvestamiseks superkiire NVMe SSD - tavalisest SSD'st 3-4 x kiirem andmete salvestus. Viisakas seisukorras, vaid luubiga otsides leiad mõne minimaalse kasutusjälje.
Tootekood: 6718 ,   Laoseis: 1
459,00 €
Stiilse välimusega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, millel on suurepärased lisad - 4G-modem ja integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 7853 ,   Laoseis: 1
289,00 € (15%)
339,00 €