Arvutiaidast paari sõnaga

OÜ Arvutiait on asutatud 1999. aastal. 

Alustasime kasutatud arvutite müügiga, esimeseks Arvutiaida asukohaks oli väike kontoriruum aadressil Lohu 12 (Helikassetitehas, nüüd ARK Mustamäe maja). Taastootmine oli sel ajal veel tundmatu sõna nii meie endi kui ka meie klientide jaoks, tõime arvutid lahe tagant kohale, paigaldasime vaid värske tarkvara ja ulatasime edasi tänulikule kliendile. Garantiiperiood oli arvutitel tavapäraselt 3 kuud. 

2002. a kolisime Mustamäelt Kesklinna, täpsemalt Südalinna, aadressile Süda 12. Valikusse tulid esimesed LCD-ekraanid, arvutite protsessorid kandsid nimesid Pentium M ja 4. Arvutite garantiiperiood oli pikenenud 6 kuuni. 

2008 aastast alates asub Tallinna Arvutiait seal, kus ta ka tänasel päeval asub, Luha 19 (Uue-Maailma linnaosa). Kõik meil müüdavad arvutid on meie poolt taastoodetud (st. et põhjalikult puhastatud, hooldatud ja värske legaalse tarkvaraga varustatud). Arvutiait on Microsoft Registered Refurbisher progammi liige, meilt arvutit soetades võid olla kindel, et kõik seadmed on parimal võimalikul viisil taastoodetud ja legaalse tarkvaraga varustatud. Arvutite garantiiperiood on 1 aasta pikkune ja lisatasu eest saab garantiiperioodi pikendada kuni 3 aastani.  

Alates 05.06.2023 tegutseb kaubamärk arvutiait.ee all Computerbarn OÜ