Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

12"-ekraaniga

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Korraliku jõudlusega ning SSD'ga väike ja kompaktne sülearvuti. Mõnusalt kerge, kaal vaid 1.3 kg. Ideaalne valik palju liikuvale kasutajale. Täismõõdus HDMI-port - hea lihtne teleri, välise monitori või projektoriga ühendada. Dokitav, kasutab Delli E-seeria dokki, selle leiad kokkusobivate toodete alt. Heas seisukorras, kaanel vaid Turvakleebise jälg.
Tootekood: 7272 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Korraliku jõudlusega kerge ja kompaktne sülearvuti, kaal vaid 1.3 kg. Ideaalne valik palju liikuvale kasutajale. Touchpadil minimaalne kulumus, hinnang välimusele 4.
Ekraanil esineb heledaid laike.
Tootekood: 7211 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Meeldivalt kerge ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit, millel SSD andmete salvestamiseks. Antud arvutil on IPS-tehnoloogiaga ekraan - suurepärased värvid, terav pilt ning ekraanil olev tekst on oluliselt paremini loetav kui tavalise LED-ekraani puhul. Puudub veebikaamera.
Tootekood: 5257 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Meeldivalt kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit, millel kiire SSD andmete salvestamiseks. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on väga mugavad lisad. Antud arvutil on IPS-tehnoloogiaga ekraan - suurepärased värvid, terav pilt ning ekraanil olev tekst on oluliselt paremini loetav kui tavalise LED-ekraani puhul. Korpusel / ekraanil mõned minimaalsed kasutusjäljed, mis kuidagi ei häiri.
Tootekood: 6380 ,   Laoseis: 2
279,00 €
Kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja vastupidava korpusega äriklassi sülearvuti. Suurepärase Full HD resolutsiooniga IPS-ekraaniga - terav pilt, ekraan iga nurga alt ja ka päikesevalguse käes loetav. Kõigi lisadega - 4G-modem, valgustusega eesti klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Ekraanil sellele mudelile tüüpiliselt klaviatuuri nuppude jäljed. Ekraanil olevad kriimud on vaevumärgatavad ja otseselt kasutamist ei sega, näha tumedal taustal. Hinnang välimusele: 4. Klaviatuuril ja randmetoel mõningane kulumus. Hea valik, kui soovid kerget ja paljude lisadega soodsat sülearvutit!
Tootekood: 8256 ,   Laoseis: 1
269,00 €
Meeldivalt kerge ja mõnusalt võimas kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund.
Tootekood: 2756 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Meeldivalt kerge väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Kaanel tugevad kulumisjäljed. Vaata pilte.
Tootekood: 2748 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Meeldivalt kerge, väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on mõnusad lisad. Korpus ja ekraan hea välimusega, vaid touchpadil ja ekraanil on kasutusjäljed (klahvide jäljed, heledad täpid, selle mudeli tüüpviga, kasutamist ei sega ning on nähtav vaid heleda ekraani korral). vaata piltidelt seisukorda.
Tootekood: 2755 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Meeldivalt kerge, väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Kõigi lisadega eksemplar, integreeritud ID-kaardilugeja! Korpusel on kasutujäljed ( touchpadi juures mõra) ja ekraanil on vaevumärgatavad klahvide jäljed (see on paraku Lenovo tüüpviga, mis kasutamist ei sega ning on nähtav vaid tumeda ekraani korral). Korraliku jõudlusega ja soodsa hinnaga äriklassi arvuti!
Tootekood: 3755 ,   Laoseis: 1
339,00 €