Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Sülearvutid

Kõik Arvutiaidas müüdavad arvutid on meie poolt põhjalikult kontrollitud, hooldatud (tolmust puhastatud ja sülearvutite termopasta vahetatud), vajadusel lisatud SSD, mälu ja uus aku, BIOS uuendatud ning paigaldatud värske legaalne operatsioonisüsteem - teisisõnu on tegu taastoodetud (i.k. refurbished) arvutiga.

Kõigi sülearvutite garantiid saab pikendada, garantii pikendamine 2 aastani +29.- €, garantii pikendamine 3 aastani +59.- €.

Soovid suurema SSD, täiendava kõvaketta või suurema operatiivmäluga sülearvutit? Soovid mõnest konkreetsest arvutist enne tellimist pilti? Anna palun oma soovist teada:

tallinn [at] arvutiait . ee     või      tartu [at] arvutiait . ee

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Hea jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti. Kõik vajalikud liidesed on olemas - täismõõdus HDMI-väljund, USB-C liides, SD-kaardilugeja, 3 tk USB 3.0 ning võrgukaardi pistik. Korpusel üle keskmiselt kulunud,
Tootekood: 7544 ,   Laoseis: 1
579,00 €
Kiire ja hea välimusega kasutatud sülearvuti. Omab infrapunaga kaamerat, suurt SSD kõvaketast ja valgustusega klaviatuuri.
Korpusel nurk kahjustatud, kulumist minimaalselt.
Tootekood: 7480 ,   Laoseis: 1
599,00 €
Sülearvuti, millel on paraja jõudlusega protsessor, SSD ning kõik vajalikud lisad - ID-lugeja ja DVD-kirjutaja. Väga hea pildiga Full HD-resolutsiooniga IPS-ekraan tagab terava pildi ja sügavad värvid. AMD Radeon 8690M graafikakaart saab hakkama ka arvutimängude ja 3D-joonestamisega. Arvuti välimus hinnanguliselt 4
Tootekood: 6440 ,   Laoseis: 1
389,00 €
Korraliku jõudlusega ning SSD'ga väike ja kompaktne sülearvuti. Mõnusalt kerge, kaal vaid 1.3 kg. Ideaalne valik palju liikuvale kasutajale. Täismõõdus HDMI-port - hea lihtne teleri, välise monitori või projektoriga ühendada. Dokitav, kasutab Delli E-seeria dokki, selle leiad kokkusobivate toodete alt. Heas seisukorras, kaanel vaid Turvakleebise jälg.
Tootekood: 7272 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Korraliku jõudlusega kerge ja kompaktne sülearvuti, kaal vaid 1.3 kg. Ideaalne valik palju liikuvale kasutajale. Touchpadil minimaalne kulumus, hinnang välimusele 4.
Ekraanil esineb heledaid laike.
Tootekood: 7211 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Kompaktne ja kõigi lisadega Fujitsu äriklassi sülearvuti. DVD-kirjutaja, integreeritud ID-kaardilugeja ja 3G modem. Täismõõdus Displayport- ja VGA-väljundiga. Ekraanil paar väikest heledat laiku, mis kasutamist ei sega. Korpusel ja ekraani kaanel väike kulumus. Hea soodne arvuti kooliõpilasele!
Tootekood: 7921 ,   Laoseis: 1
219,00 €
Mõnusalt õhuke ja kerge Ultrabook. Stiilse välimusega ja hea jõudlusega. Sellel eksemplaril on vägagi tarvilikud lisad - integreeritud ID-kaarliugeja ja valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur! 4 USB-pesa, videoväljunditest täismõõdus DisplayPort ja VGA. Heas seisukorras, mõned mikroskoopilised kasutusjäljed, hinnang välimusele 5- (väga väikese miinusega).
Tootekood: 8408 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Mõnusalt õhuke ja kerge Ultrabook. Stiilse välimusega ja hea jõudlusega. Integreeritud ID-kaarliugejaon väga tarvilik lisad! Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 8494 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Neljanda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga õhuke Ultrabooki klassi kuuluv sülearvuti. Parajalt suur 14" ekraan ja eesti kasutajale vajalikud lisad - ID-kaardilugeja ja valgustusega eestikeelse laotusega klaviatuur. Välimus korralik, vaid mõned mikroskoopilised kasutusjäljed, hinnang välimusele 5-
Tootekood: 8426 ,   Laoseis: 2
289,00 €
Soodne ja stiilse välimusega kvaliteetne Ultrabook. Neljanda põlvkonna Intel Core i7 on paraja jõudlusega, et kõik igapäevased internetitoimingud saaksid tehtud. Operatsioonisüsteem jookseb kiire ja kvaliteetse uus 240GB SSD peal. Integreeritud ID-kaardilugejaon suurepärane lisad. 4 USB-porti, DisplayPort ja VGA-väljundid välise ekraani või projektoriga ühendamiseks. Meil leiad ka sobiliku kaabli HDMI-sisendiga monitoriga ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, meil valikus olemas. Suurepärases seisukorras, uueväärse välimusega.
Tootekood: 8483 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Kvaliteetne ja soodne HP äriklassi sülearvuti - viienda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga. Väga heade lisadega - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Kaal 1.7 kg. Klaviatuuri ja korpuse seisukord peaaegu uueväärne, vaid kaanel mõned minimaalsed kasutusjäljed (paar kriimu). Hinnang välimusele 4+. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-port ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust.
Korpusel turvakleebise jäljed ja ääred kahjustada saanud mis ei sega kasutamist. Üldmulje viisakas.
Tootekood: 8472 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Kvaliteetne ja soodne HP äriklassi sülearvuti - viienda põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga. Integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg.Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-port ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Klaviatuuri ja korpuse seisukord peaaegu uueväärne, vaid kaanel mõned minimaalsed kasutusjäljed (paar kriimu). Hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 8954 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Stiilse välimusega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti - integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 7752 ,   Laoseis: 2
319,00 €
Kasulike lisadega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Korpuse ja klaviatuuri seisukord on viisakas, vaid ekraanil on mõni vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg), mis on nii väike ja vaevumärgatav, et sellest pilti teha ei õnnestunud. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust.
Tootekood: 4246 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Stiilse välimusega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, millel on suurepärased lisad - 4G-modem ja integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 7853 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Kasulike lisadega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Suurepärane terava pildiga Full HD IPS-ekraan - sügavad värvid, ekraanil olev tekst on eriti hästi ja iga nurga alt loetav. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Ekraanil on üks vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg), mis on nii väike ja vaevumärgatav, et see kasutamist kuidagi ei häiri. Korpusel mõned kasutusjäljed, hinnang välimusele 4-
Tootekood: 7421 ,   Laoseis: 1
289,00 €
Hea kiire sülearvuti, mis omab 8 generatsiooni protsessorit, grafikakaarti ja uusimat windowsi. Süsteemikettaks uus ülikiire Wester Digitali NVMe m.2 mille lugemis ja kirjutamis kiireus ulatuvad kuni 1000Mbit/s ja isegi üle selle.. Korpusel esineb kulumist, ekraanil heledad laigud on selle mudeli tüüpviga.
Tootekood: 5000 ,   Laoseis: 4
529,00 €
Hea kiire sülearvuti, mis omab 8 generatsiooni protsessorit, grafikakaarti ja uusimat windowsi. Süsteemis kettaks on uus Western Digitali NVMe ülikiire SSD, mis tagab süsteemi kiire ja ühtlase töö. Korpusel esineb kulumist, ekraanil heledad laigud on selle mudeli tüüpviga. Korpus klaviatuuri ümbrusest üle keskmise kulunud.
Tootekood: 5002 ,   Laoseis: 1
499,00 €
Kõigi lisadega, hea jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 5423 ,   Laoseis: 2
299,00 €
Paraja jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Väikesesse korpusesse on ära mahutatud ka DVD-kirjutaja, mis tänapäeval on juba harulduseks muutunud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 8498 ,   Laoseis: 3
329,00 €
Kõigi lisadega, hea jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur, integreeritud ID-kaardilugeja ning lisaks ka DVD-kirjutaja. Tänapäevane USB-C liides, lisaks 2 tk USB-d, täismõõdus DisplayPort-väljund ja VGA-väljund. Dokkimiseks kasutab see arvuti UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Arvuti näeb välja uueväärne, see tähendab, et kriimud-kraapsud puuduvad.
Tootekood: 4585 ,   Laoseis: 2
349,00 €
Paraja jõudlusega ja ilusa terava Full HD ekraaniga ning tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Väikesesse korpusesse on ära mahutatud ka DVD-kirjutaja, mis tänapäeval on juba harulduseks muutunud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Seisukord väga hea, peaaegu uueväärse välimusega.
Tootekood: 4863 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Kõigi lisadega, hea jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur, integreeritud ID-kaardilugeja ning lisaks ka DVD-kirjutaja. Tänapäevane USB-C liides, lisaks 2 tk USB-d, täismõõdus DisplayPort-väljund ja VGA-väljund. Dokkimiseks kasutab see arvuti UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Arvuti näeb välja uueväärne, see tähendab, et kriimud-kraapsud puuduvad.
Tootekood: 4419 ,   Laoseis: 1
359,00 €
Paraja jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja ning ka DVD-kirjutaja on kompaktsesse korpusesse ära mahutatud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 3366 ,   Laoseis: 1
319,00 €
Võimsa kuuenda põlvkonna i5-6300U protsessoriga ja väga hea Full HD ekraaniga äriklassi sülearvuti. Ekraan on IPS-tehnoloogiaga - värvid on sügavad ja tekst iga nurga alt hästi loetav. Ideaalne arvuti tegusale inimesele! Õhukese disainiga ja kerge 14" ekraaniga sülearvuti, kaal vaid 1.35 kg.. Integreeritud ID-kaardilugeja on väga kasulik lisa! Täismõõdus HDMI-väljund ning Mini-DisplayPort (Thunderbolt) monitori või projektori ühendamiseks. Korpus keskmiselt kulunud
Tootekood: 4599 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor. Väga hea resolutsiooniga Full HD IPS-ekraan - tekst loetav iga nurga alt, värvid selged ja erksad. Valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur ning integreeritud ID-kaardilugeja - väga kasulikud lisad! Täismõõdus HDMI, USB-C ja 3 USB'd - kõik tänapäevased liidesed on olemas. Korpus LAN pesa juurest deformeerunud kergelt.
Tootekood: 4756 ,   Laoseis: 1
399,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor. Väga hea resolutsiooniga Full HD IPS-ekraan - tekst loetav iga nurga alt, värvid selged ja erksad. Valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur ning integreeritud ID-kaardilugeja - väga kasulikud lisad! Täismõõdus HDMI, USB-C ja 3 USB'd - kõik tänapäevased liidesed on olemas. Korpus üle keskmise kulunud kui ei sega kasutamist.
Tootekood: 8727 ,   Laoseis: 1
429,00 €
Meeldivalt kerge ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit, millel SSD andmete salvestamiseks. Antud arvutil on IPS-tehnoloogiaga ekraan - suurepärased värvid, terav pilt ning ekraanil olev tekst on oluliselt paremini loetav kui tavalise LED-ekraani puhul. Puudub veebikaamera.
Tootekood: 5257 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Meeldivalt kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit, millel kiire SSD andmete salvestamiseks. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on väga mugavad lisad. Antud arvutil on IPS-tehnoloogiaga ekraan - suurepärased värvid, terav pilt ning ekraanil olev tekst on oluliselt paremini loetav kui tavalise LED-ekraani puhul. Korpusel / ekraanil mõned minimaalsed kasutusjäljed, mis kuidagi ei häiri.
Tootekood: 6380 ,   Laoseis: 2
279,00 €
Kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja vastupidava korpusega äriklassi sülearvuti. Suurepärase Full HD resolutsiooniga IPS-ekraaniga - terav pilt, ekraan iga nurga alt ja ka päikesevalguse käes loetav. Kõigi lisadega - 4G-modem, valgustusega eesti klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Ekraanil sellele mudelile tüüpiliselt klaviatuuri nuppude jäljed. Ekraanil olevad kriimud on vaevumärgatavad ja otseselt kasutamist ei sega, näha tumedal taustal. Hinnang välimusele: 4. Klaviatuuril ja randmetoel mõningane kulumus. Hea valik, kui soovid kerget ja paljude lisadega soodsat sülearvutit!
Tootekood: 8256 ,   Laoseis: 1
269,00 €
Meeldivalt kerge ja mõnusalt võimas kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund.
Tootekood: 2756 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Meeldivalt kerge väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Kaanel tugevad kulumisjäljed. Vaata pilte.
Tootekood: 2748 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Meeldivalt kerge, väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on mõnusad lisad. Korpus ja ekraan hea välimusega, vaid touchpadil ja ekraanil on kasutusjäljed (klahvide jäljed, heledad täpid, selle mudeli tüüpviga, kasutamist ei sega ning on nähtav vaid heleda ekraani korral). vaata piltidelt seisukorda.
Tootekood: 2755 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Meeldivalt kerge, väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Kõigi lisadega eksemplar, integreeritud ID-kaardilugeja! Korpusel on kasutujäljed ( touchpadi juures mõra) ja ekraanil on vaevumärgatavad klahvide jäljed (see on paraku Lenovo tüüpviga, mis kasutamist ei sega ning on nähtav vaid tumeda ekraani korral). Korraliku jõudlusega ja soodsa hinnaga äriklassi arvuti!
Tootekood: 3755 ,   Laoseis: 1
339,00 €