Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

14"-ekraaniga

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Hea jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti. Kõik vajalikud liidesed on olemas - täismõõdus HDMI-väljund, USB-C liides, SD-kaardilugeja, 3 tk USB 3.0 ning võrgukaardi pistik. Andmete salvestamiseks superkiire NVMe SSD (3-4 korda kiirem kui tavaline SATA SSD). Suurepärane Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - sügavad värvid, ekraanil olev tekst on loetav ka õues või päikesevalguse käes töötades. Ekraan ja klaviatuur suurepärases seisukorras, vaid korpusel mõned minimaalsed kasutusjäljed, hind sellel võrra palju soodsam!
Tootekood: 7359 ,   Laoseis: 2
389,00 €
Soodne sülearvuti internetikasutajale
Tootekood: 7617 ,   Laoseis: 6
189,00 €
Korraliku jõudlusega seitsmenda põlvkonna Intel Core i3-protsessoriga universaalne ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Teravat pilti näitav Full HD resolutsiooniga ekraan (1920x1080). 2 USB'd, USB-C liides, täismõõdus DisplayPort ja dokkimiseks HP UltraSlim docki pesa. Ka docki leiad meie valikust, hind 29. €-. Heas seisukorras, peaaegu uueväärne, vaid mõned mikroskoopilised kasutusjäljed.
Tootekood: 6437 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja superkiire NVMe SSD (tavalisest SSD'st veel 3-4 korda kiirem). Valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja on vägagi tarvilikud lisad. Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - terav pilt ja sügavad värvid, ekraanil olev tekst on iga nurga alt ja ka päikesevalguse käes loetav. Tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI projektori või ekraani ühendamiseks, lisaks 3 tk USB'sid. Antud arvuti kasutab 40A2 Ultra Dockingstationit, ka selle leiad meie valikust. Kui vajad hea jõudlusega, mõnusate lisadega ja tugeva korpusega arvutit, siis on see just õige valik! Klaviatuuril ja touchpadil väike kulumus, aga ei midagi dramaatilist - hind selle võrra soodsam!
Tootekood: 6709 ,   Laoseis: 1
439,00 €