Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

14"-ekraaniga

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Paraja jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti õhuke ja kerge UltraBook - kaal vaid 1.5 kg! Andmete salvestamiseks eriti nobe 256GB NVMe SSD (tavalisest SSD'st veel 3-4 korda kiirem andmesalvestus). Valgustusega klaviatuur on suurepärane lisa. Klaviatuur, ekraan ja randmetugi uueväärses seisukorras, vaid kaanel mõned kasutusjäljed (kriimud), hinnang välimusele 4.
Tootekood: 7475 ,   Laoseis: 1
299,00 €

Hea jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti Õhuke ja kerge UltraBook - kaal vaid 1.5 kg! Antud arvutil on väga hea Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - erksad värvid ning pilt on loetav iga nurga alt. Valgustusega klaviatuur ja ID-kaardilugeja on suurepärased lisad. Täismõõdus HDMI-väljund ning Mini-DisplayPort (Thunderbolt) monitori või projektori ühendamiseks. Korraliku välimusega, peaaegu uueväärne arvuti.

Tootekood: 7498 ,   Laoseis: 1
329,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja andmete salvestamiseks eriti nobe NVMe SSD (tavalisest SATA-SSD'st veel 3-4x kiirem). Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - terav pilt ja sügavad värvid, ekraanil olev tekst on iga nurga alt ja ka päikesevalguse käes loetav. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on suurepärased lisad. Kõigi tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI-port, lisaks 3 tk USB-sid. Kui vajad hea jõudlusega, mõnusate lisadega ja tugeva korpusega arvutit, siis on see just õige valik! Välimus väga korralik, peaaegu uueväärne.
Tootekood: 4707 ,   Laoseis: 1
379,00 €

Kaheksanda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga tänapäevane äriklassi sülearvuti. Stiilse õhukese disainiga ning väga hea ekraaniga (Full HD resolutsioon - terav pilt & IPS-paneel - sügavad värvid ja väga hea loetavus iga nurga alt). Andmete salvestamiseks ja operatsioonisüsteemi jooksutamiseks eriti nobe 256GB NVMe SSD - tavalisest SSD-st ca 3-4 korda kiirem andmete salvestamine ja lugemine. Kõigi tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI, SD-kaardilugeja, 2 tk USB. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on suurepärased lisad. Kõige värskem Windows 11 operatsioonisüsteem paigaldatud. Korpusel/kaanel võib leiduda mõni väiksemat sorti kriim, ekraan-klaviatuur-randmetugi seevastu väga korraliku. hinnang välimusele 4+

Tootekood: 4856 ,   Laoseis: 2
489,00 € (8%)
529,00 €