Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

15"-ekraaniga

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Suure ekraaniga ja stiilse disainiga sülearvuti projekteerijale või joonestajale. nVidia Quadro graafikakaart on optimeeritud just CAD-tarkvaraga töötamiseks. Hinnang välimusele tugev 4+. Ekraani allosas mõned väiksed valged laigud (muljumisjälg), mis kuidagi kasutamist ei sega, alumiiniumist kaanel leidub mõningaid kriipse-kraapse, kaanekleebis on siinkohal heaks lahenduseks.
Tootekood: 3800 ,   Laoseis: 1
449,00 €
Mängib ilusti välja paar aastat vanemaid mänge nagu näiteks Fortnite ja Grand Theft Auto V. Madalamatel seadetel saab hakkam ka uuemate mängudega.
Tootekood: 7610 ,   Laoseis: 1
599,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus ja klaviatuur täitsa korralikud, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 5757 ,   Laoseis: 1
419,00 €
Suure ekraaniga ja tugeva korpusega Lenovo äriklassi sülearvuti. Täismõõdus klaviatuur koos eraldi numbriklahvistikuga - raamatupidajate ja tabelitöötlusega tegelejate jaoks kindlasti tänuväärt omadus. Neljanda põlvkonna i5-4200M protsessor on oma jõudluselt võrdväärne i5-6200U protsessoriga, teisisõnu sobib see arvuti suurepäraselt kontoritööks ning teenib kasutajat ausalt veel aastaid. Kui soovid suuremat SSD'd, siis küsi pakkumist > tallinn [at] arvutiait.ee
Tootekood: 7865 ,   Laoseis: 1
319,00 €
Viienda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvutite lipulaev. Uue ja kiire 256GB SSD'ga ja mõnusalt suure ekraaniga. Täismõõdus klaviatuur on nagu loodud kasutajale, kes peab palju arvandmeid sisestama - raamatupidajad jne. Väga viisaka välimusega sülearvuti. Veebikaamera puudub.
Tootekood: 5504 ,   Laoseis: 1
469,00 €