USB Mälupulk / USB FLASH 128GB Kingston DataTraveler Exodia USB 3.2 punane/must, uus, garantii 2 aastat

Tootekood: 6128
Kaubamärk: Kingston
Ühik: tk
Laoseis: 2
Hind:
13,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Luha 19 - 2

Sarnased tooted
External CD/DVD reader/recorder with USB interface

Enables rapid burning of CD/DVD media with 24x write speed for CD and 8x for DVD

High-speed USB 3.1 interface for reliable use with fast data transfer rates

Silent play, smart disc read speed control reduces operational noise.

Maximum write speeds: DVD-R, DVD+R 8X; DVD-RW 4X; CD-R 24x
Supports DVD formats: DVD-ROM, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD-R DL
Supports СD formats: CDA,CD-ROM,CD-R,VCD,SVCD,CD-RW
Tootekood: 8235 ,   Laoseis: 1
26,00 €
Ultra Dual Drive USB Type-C Easily free up space on your smartphone2 or quickly transfer files between devices at USB 3.1 high speeds of up to 150MB/s1. With a reversible USB Type-C™ connector and a traditional USB connector, the SanDisk Ultra® Dual Drive USB Type-C™ lets you quickly and easily transfer files between smartphones, tablets and computers. Plus the SanDisk® Memory Zone app for Android™ (available on Google Play™)3 helps you manage your device’s memory and your content. The SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C is the perfect liaison between your new USB Type-C device and your devices with traditional USB ports.
Tootekood: 6446 ,   Laoseis: 2
21,50 €
UGREEN 2,5-tolline SATA välise kõvaketta ümbris on välja töötatud arvestades ketta kaitset ja andmeedastuskiiruseid. See on ühilduv Windowsi, Mac OS-i ja Linuxi operatsioonisüsteemidega. Lisaväärtus on võimalus ühendada ketas otse televiisoriga (kui see toetab väliseid mäluühendusi) või kasutada seda PS 4 või Xbox (360/One) konsooli välise kõvakettana.
Kõrgekvaliteetsed materjalid ja elegantne disain võimaldavad teil seda kaasas kanda kõikjal, kus see võib kasulik olla. Vastupidavate materjalide ja kvaliteetse töötluse kasutamine tagab kõrge vastupidavuse ja pika eluea. Ketta paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Keskosa on vooderdatud põrutusi neelava käsnaga ja ketas on kaitstud kahjustuste eest.
Tootekood: 4897 ,   Laoseis: 3
12,00 €