Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Fujitsu

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kasuta nimekirjana kuvamist, siis näed ka laoseisu! Vali päisest >>> Kuva: "nimekiri" >>>

Kompaktne ja kõigi lisadega Fujitsu äriklassi sülearvuti. DVD-kirjutaja, integreeritud ID-kaardilugeja ja 3G modem. Täismõõdus Displayport- ja VGA-väljundiga. Ekraanil paar väikest heledat laiku, mis kasutamist ei sega. Korpusel ja ekraani kaanel väike kulumus. Hea soodne arvuti kooliõpilasele!
Tootekood: 7921 ,   Laoseis: 1
219,00 €
Eriti hea jõudlusega ning ülikerge (kaal 1.19 kg) ja kompaktne Fujitsu äriklassi sülearvuti. Võimekas Intel Core kuuneda põvkonna i7-protsessor, kuhjaga operatiivmälu ja suur SSD. Lisaks 4G-modem ja valgustusega eesti laotusega klaviatuur. Puutetundlik ja superhea Full HD resolutsiooniga ning väga hea pildiga IPS-paneeliga ekraan - sügavad värvid ja ekraanil olev tekst iag nurga alt loetav. Aku on väga korralik, tööaeg ~5h. Välimus peaaegu uueväärne, vaid kaanel mõned vaevumärgavad kasutusjäljed.
Tootekood: 9367 ,   Laoseis: 2
499,00 €
Korraliku jõudlusega ja kõigi lisadega kompaktne ning kerge Fujitsu äriklassi sülearvuti, kaal vaid 1.37 kg. Puutetundlik ja super-hea pildiga Full HD resolutsiooniga IPS-monitor - sügavad värvid, tekst iga nurga alt loetav, oluliselt silmasõbralikum. Täismõõdus HDMI- ja VGA-väljundiga. Välimus peaaegu uueväärne, vaid kaanel paar minimaalset kriimu. Hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 9351 ,   Laoseis: 1
439,00 €
Korraliku jõudlusega ja kõigi lisadega kompaktne ning kerge Fujitsu äriklassi sülearvuti, kaal vaid 1.37 kg. Väga hea pildiga Full HD resolutsiooniga IPS-monitor - sügavad värvid, tekst iga nurga alt loetav, oluliselt silmasõbralikum. Täismõõdus HDMI- ja VGA-väljundiga. Välimus peaaegu uueväärne, vaid kaanel paar minimaalset kriimu. Hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 9353 ,   Laoseis: 2
389,00 €
Stiilse puna/must värvilahendusega kerge ja kompaktne Fujitsu äriklassi sülearvuti, kaal vaid 1.5 kg. Väga hea pildiga Full HD resolutsiooniga IPS-monitor - sügavad värvid, tekst iga nurga alt loetav, oluliselt silmasõbralikum. Täismõõdus HDMI- ja VGA-väljundiga. Välimus peaaegu uueväärne, vaid kaanel paar minimaalset kriimu. Hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 9041 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Eriti kompaktne ja paljude lisadega Fujitsu äriklassi sülearvuti. DVD-kirjutaja ja integreeritud ID-kaardilugeja on mahutatud üsnagi kompaktsesse korpusesse. Täismõõdus Displayport- ja VGA-väljundiga. Touchpadil väike kulumus, kõik muu viisakas. Hea soodne arvuti kooliõpilasele!
Tootekood: 7726 ,   Laoseis: 1
219,00 €