Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Graafikalaud Wacom Cintiq 22HD DTK-2200, FHD IPS (1920x1080), DVI, reguleeritav jalg, pliiats kaasas, kasutatud, garantii 1 aasta | Soodushind!

Tootekood: 2282
Laoseis: 0

Wacom Cintiq on truu töökaaslane alustavale illustraatorile – erksad värvid, selge FullHD ekraan ja ergonoomiline disain koos eriti tundliku Wacom Pro Pen 2 puutepliiatsiga tagavad tõeliselt loomuliku tunnetuse, mis viivad Sinu loomingu järgmisele tasemele.

Loominguline harmoonia
Wacom Pro Pen 2 ja Wacom Cintiq 21.5" teevad koostööd, et tagada produktiivne ja mugav kasutamine. Ekraanil on peegeldumisvastane pealispind, mis ennetab kõiki häirivaid peegeldusi. FullHD ekraan tagab seejuures suurepärase selguse, nii et näed iga detaili. Vähendatud parallaks annab suurema kontrolli kursori liikumise üle – kursor on alati seal, kuhu seda asetada soovid. Kõik see kokku teeb Wacom Cintiq graafikalaua kasutuse sama loomulikuks kui paberil joonistamise.

Pliiats, mis lammutab piirid

  • Piirideta looming
    Tänu EMR (elektromagnetilise resonantsi) tehnoloogiale töötab Wacom Pro Pen 2 sama kaua kui Sina. See ammutab jõudu otse graafikalauast ega vaja patareisid ega laadimist. Lisaks on pliiatsi kaal, kummeeritud haardepind ja nuppude asetus spetsiaalselt disainitud ergonoomilise kasutuse tagamiseks.
  • Liikudes Sinuga koos
    Wacom Pro Pen 2 reageerib Sinu käe kallutustele ja reageerib viivituseta, joonistades täpselt ekraanile iga pliiatsitõmbe. Tänu vähendatud parallaksile on Sul kursori liikumise üle ka parem kontroll. Eriti täpne pliiats ja peegeldumisvastane ekraan tagavad selle, et joonistamine, visandamine ja maalimine graafikalaual on sujuv ja ladus.
  • Täpselt parajalt survet
    Wacom Pro Pen 2 on tervelt 8192 surveastet ja madal aktiveerimistundlikkus. Tänu sellele tunnetab pliiats ka kõige õrnemaid pliiatsitõmbeid ning annab Sulle täieliku kontrolli.


Loomulik samm paremuse poole
Vastupidav Wacom Pro Pen 2 ja Wacom Cintiq graafikalaua 21.5" peen ekraan ei ole loodud vaid ilu jaoks – nende disainimisel on silmas peetud ka vastupidavust. Wacom Cintiq on valmistatud kriimustuskindlatest materjalidest, mis tagavad töökindluse nii esimesel projektil kui kõigil järgnevatel.

Väikesed asjad võivad palju muuta
Wacom Cintiq on varustatud alusega, mida saab reguleerida 16–82° vahemikus – nii saad ekraani sättida just Sulle sobivasse asendisse. Lisaks on tahvlil ka eemaldatav pliiatsihoidik, kus saab mugavalt hoiustada ka pliiatsi varuotsikuid – nii on iga projekti jaoks vajalik tööriist mugavalt kättesaadav.