Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP EliteBook 840 G2 Ultrabook i5-5200U/8GB DDR3/240GB uus SSD (gar 3a)/Intel HD5500 graafika/14" HD LED (1366x768)/veebikaamera/ID-lugeja/valgustusega eesti klaviatuur/aku ~4h/Windows 10, kasutatud, garantii 1 aasta [minimaalsed kasutusjäljed]

Tootekood: 4246
Kaubamärk: HP
Laoseis: 1
Hind:
299,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Kasulike lisadega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Korpuse ja klaviatuuri seisukord on viisakas, vaid ekraanil on mõni vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg), mis on nii väike ja vaevumärgatav, et sellest pilti teha ei õnnestunud. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust.

Tallinn - 1
Tartu - 0

Sarnased tooted
Soodne ja stiilse välimusega kvaliteetne Ultrabook. Neljanda põlvkonna Intel Core i7 on paraja jõudlusega, et kõik igapäevased internetitoimingud saaksid tehtud. Operatsioonisüsteem jookseb kiire ja kvaliteetse uus 240GB SSD peal. Integreeritud ID-kaardilugejaon suurepärane lisad. 4 USB-porti, DisplayPort ja VGA-väljundid välise ekraani või projektoriga ühendamiseks. Meil leiad ka sobiliku kaabli HDMI-sisendiga monitoriga ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, meil valikus olemas. Suurepärases seisukorras, uueväärse välimusega.
Tootekood: 8483 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Kiire ja hea välimusega kasutatud sülearvuti. Omab infrapunaga kaamerat, suurt SSD kõvaketast ja valgustusega klaviatuuri.
Korpusel nurk kahjustatud, kulumist minimaalselt.
Tootekood: 7480 ,   Laoseis: 1
599,00 €
Paraja jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja ning ka DVD-kirjutaja on kompaktsesse korpusesse ära mahutatud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 3366 ,   Laoseis: 1
319,00 €
Stiilse välimusega ja parajalt nobe äriklassi sülearvuti, millel on suurepärased lisad - 4G-modem ja integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa. Kaal 1.7 kg. Välise ekraani või projektoriga ühendamiseks olemas VGA-väljund ja täismõõdus DisplayPort-väljund, meilt leiad ka kaabli HDMI-ga monitori ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, ka selle leiad meie valikust. Seisukord suurepärane, välimus peaaegu uueväärne.
Tootekood: 7853 ,   Laoseis: 1
339,00 €
Hea kiire sülearvuti, mis omab 8 generatsiooni protsessorit, grafikakaarti ja uusimat windowsi. Süsteemikettaks uus ülikiire Wester Digitali NVMe m.2 mille lugemis ja kirjutamis kiireus ulatuvad kuni 1000Mbit/s ja isegi üle selle.. Korpusel esineb kulumist, ekraanil heledad laigud on selle mudeli tüüpviga.
Tootekood: 5000 ,   Laoseis: 4
529,00 €