Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP ProOne 600 G2 AiO - Core i5-6500/8GB DDR4/512GB uus NVMe SSD (gar 3a)/22" Wide Full HD IPS ekraan (1920x1080)/Intel HD 530 graafika/DVD/veebikaamera/kõlarid; Windows 10, kasutatud, garantii 1 a

Tootekood: 8582
Laoseis: 0
Väga hea ning silmasõbraliku IPS-ekraaniga (sügavad värvid, ekraanil olev tekst iga nurga alt loetav) ja heade parameetritega arvuti koju või kontorilauale. Stiilse disainiga arvuti, lisa juurde veel juhtmevaba klaviatuurikomplekt ja saad vägagi stiilse kontoriarvuti. Wifi lisamiseks sobib USB-Wifi võrgukaart, selle leiad kokkusobivate toodete alt. Andmete salvestamiseks uus ja superkiire 500GB NVMe SSD - NVMe SSD on veel 3-4 korda kiirem kui tavaline SATA SSD.
Sarnased tooted
Tõeliselt stiilne ja korraliku jõudlusega All-in-One arvuti. 23" Full HD IPS-ekraan on silmasõbralik ja väga hea pildiga (sügavad värvid, ekraanil olev tekst iga nurga alt loetav), lisaks on ekraan puutetundlik ja sobib seetõttu suurepäraselt ka kassaarvutiks. Operatsioonisüsteemi jooksutamiseks on SSD ning koopiate tegemiseks ja suuremahuliste andmete salvestamiseks täiendav 500GB kõvaketas. Wifi samuti olemas - juhtmevaba klaviatuurikomplekti kasutades on sel arvutil ainsaks juhtmeks voolukaabel!
Tootekood: 8082 ,   Laoseis: 2
449,00 €
Väga hea ning silmasõbraliku IPS-ekraaniga (sügavad värvid, ekraanil olev tekst iga nurga alt loetav) ja heade parameetritega arvuti koju või kontorilauale. Stiilse disainiga arvuti, lisa juurde veel juhtmevaba klaviatuurikomplekt ja saad vägagi stiilse kontoriarvuti. Wifi lisamiseks sobib USB-Wifi võrgukaart, selle leiad kokkusobivate toodete alt. Ekraanil on transpordi käigus tekkinud mõned kriimud, hind selle võrra oluliselt soodsam. Hea valik, kui vajad lattu või kauplusse kvaliteetset tööarvutid ja need mõned kriimud ei häiri.
Tootekood: 6565 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Passiivjahutusega kiire kõik ühes arvuti, mis sobib kasutamiseks nii koju, kassaarvutiks kui ka autoelamusse, kuna sisendvool on lubatud vahemikus 12v-24v ( 7A max).
Komplektis vooluadapter 220V tavalises vooluvõrgus kasutamiseks.

● Intel®Core™ i7-3555LE Dual Core LV Processor up to 3.1GHz
● Intel®QM77 Chipset
● Supports Dual Channel DDR3 SODIMM up to 16GB
● 22" Full HD High Contrast MVA LCD with LED Backlight
● DICOM Compliance(optional)
● 5-Wire Resistive Touch Screen
● USB/COM/LAN Medical 4KV Isolation
● High Speed USB 3.0 Ports
● PCI Express[x16], Mini Card x 2
● +12V to +24V Wide Range DC Input
Tootekood: 0101 ,   Laoseis: 3
239,00 €
Tõeliselt stiilne ja korraliku jõudlusega All-in-One arvuti. 23" Full HD IPS-ekraan on silmasõbralik ja väga hea pildiga (sügavad värvid, ekraanil olev tekst iga nurga alt loetav), lisaks on ekraan puutetundlik ja sobib seetõttu suurepäraselt ka kassaarvutiks. Operatsioonisüsteemi jooksutamiseks on uus ja superkiire 500GB NVMe SSD - NVMe SSD on veel 3-4 korda kiirem kui tavaline SATA SSD. Koopiate tegemiseks ja suuremahuliste andmete salvestamiseks on sel arvutil veel täiendav 500GB kõvaketas. Wifi samuti olemas - juhtmevaba klaviatuurikomplekti kasutades on sel arvutil ainsaks juhtmeks voolukaabel!
Tootekood: 8085 ,   Laoseis: 2
419,00 €