Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

HP ZBook 15 G3 i7-6700HQ/16GB DDR4/500GB uus NVMe SSD (gar 3a)/Quadro M1000M 2GB graafika/15" Full HD ekraan (1920x1080)/veebikaamera/valgustusega täismõõdus eesti klaver/aku ~3h/Windows 10 Pro, kasutatud, garantii 1 aasta [ekraanil väike kasutusjälg]

Tootekood: 1536
Kaubamärk: HP
Laoseis: 1
Hind:
649,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Quadro M1000M graafikakaardiga sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele ja joonestajatele. Küllaga operatiivmälu (16 GB) ja eriti kiire ning suuremahuline NVMe SSD programmide jooksutamiseks. Normaalse välimusega, vaid ekraanil on paremas servas vaevumärgatav hele laik (muljumisjälg], mis otseselt kasutamist ei sega.

Tallinn - 0
Tartu - 1

Sarnased tooted
Võimsa kuuenda põlvkonna Intel Core i7-protsessoriga ja Radeon R7 M265 2GB sülearvuti. Hea valik nii projekteerijatele kui ka arvutimänguritele. Küllaga operatiivmälu (16 GB). Superkiire ja suure mahuvatusega 500GB Kingston NVMe SSD - 35x kiirem kui tavaline kõvaketas, kirjutamiskiirus 1500 MB/s, lugemiskiirus 2200 MB/s. Liideseid on kuhjaga - USB-C, 2 x USB, täismõõdus DisplayPort ja vanemate ekraanide-projektorite jaoks ka VGA. Korpus ja klaviatuur suurepärases seisukorras, vaid ekraanil on minimaalsed kasutusjäljed - klaviatuuri klahvide jäljed - mis kasutamist kuidagi ei häiri, hind aga selle iluvea võrra palju soodsam.
Tootekood: 1537 ,   Laoseis: 1
649,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus ja klaviatuur täitsa korralikud, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 5757 ,   Laoseis: 1
499,00 €
Väga hea protsessori ja graafikajõudlusega äriklassi sülearvuti, kuhjaga operatiivmälu ning väga hea Full HD resolutsiooniga ekraan. IPS-tehnoloogiaga ekraan tagab sügavad värvid ja hea loetavuse iga nurga alt. Nvidia Quadro M520M graafikakaart on optimeeritud just joonestajate / graafiliste disainerite vajadustele, samas saab see arvuti ka 3D-arvutimängudega hakkama. Täismõõdus valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaaridlugeja on väga mugavad lisad. Ekraanil minimaalsed kasutusjäljed (klahvide jäljed, Lenovo tüüpviga), mis otseselt töö tegemist ei sega ja on näha vaid tumedal taustal. Korpus ja klaviatuur täitsa viisakad, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 7644 ,   Laoseis: 1
589,00 €
Väga hea protsessoriga äriklassi sülearvuti, parajalt operatiivmälu ning väga hea Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaaridlugeja on samuti väga tarvilikud lisad. Ekraanil alumises servas on väike hele laik, mis otseselt töö tegemist ei sega. Minimaalsed kasutusjäljed, hinnang välimusele 4+.
Tootekood: 6533 ,   Laoseis: 1
479,00 €
Seitsmenda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga äriklassi sülearvuti. Mõnusalt suur ekraan Full HD resolutsiooniga ekraan. Täismõõdus eraldi numbriklahvistikuga klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja - vägagi sobilik arvuti kasutajale, kel vaja palju tabelitega tööd teha. Ka DVD-RW on olemas - saad nii plaatidest koopiaid teha kui ka DVD-filme vaadata. Ekraanil alaservas mõned minimaalsed kasutusjäljed - õrnad heledad muljumisjäljed, mis kasutamist kuidagi ei sega. Korpus väike iluviga - nurgast randmetoe juurest väike plastmassitükk puudu. Klaviatuur korralik, hinnang välimusele 4-.
Tootekood: 5725 ,   Laoseis: 1
439,00 €