Lenovo ThinkCentre M810z All-in-One Core i5-6400/8GB soDDR4/128GB SSD /22" Full HD IPS ekraan (1920x1080)/veebikaamera/ BlueTooth/Wifi/LAN/kõlarid; Windows 11 , kasutatud, garantii 12 kuud

Tootekood: 8383
Kaubamärk: HP
Laoseis: 1
Hind: 249,00 €
224,10 €
Kogus: - +
   - või -   
Lenovo ThinkCentre M810z All-in-One on arvuti, mis pakub mitmekülgseid omadusi ja head jõudlust. Siin on selle toote tutvustus:

Mõõdud ja Disain:
Lenovo ThinkCentre M810z on All-in-One (kõik-ühes) arvuti, mis tähendab, et kogu arvutiseadmed on integreeritud ühte ekraani. See säästab ruumi ja annab puhta ja korraliku välimuse. Ekraani suurus on 22 tolli ja sellel on täis HD IPS paneel, mis pakub erksaid värve ja laia vaatenurka.

Jõudlus:
Arvutis on neljatuumaline Intel Core i7-6700 protsessor, mis pakub piisavalt jõudlust igapäevaste ülesannete, veebilehitsemise ja kontoritöö jaoks. 18GB DDR4 mälu tagab sujuva mitme rakenduse käitamise ning 128GB SSD võimaldab kiiret andmete salvestamist ja kiiret süsteemi käivitamist.

Operatsioonisüsteem:
See Lenovo ThinkCentre M810z on eelinstallitud Windows 11 operatsioonisüsteemiga, mis on Microsofti uusim platvorm, mis pakub uusi funktsioone, turvauuendusi ja liidese täiustusi.

Ühenduvus:
Arvutil on sisseehitatud WiFi ja Bluetooth, mis võimaldavad traadita ühendust teiste seadmetega ning internetiühendust. Samuti on olemas LAN (Ethernet) port juhtmega võrguühenduse loomiseks.

Veebikaamera ja Kõlarid:
Integreeritud veebikaamera võimaldab videokõnesid ja veebikonverentse. Arvutil on ka sisseehitatud kõlarid, mis võimaldavad heli esitamist ilma väliste kõlariteta.

Garantii:
Selle arvuti müügipakkumises mainitakse 12-kuulist garantiid, mis tähendab, et tootja pakub garantii ajal kaitset võimalike defektide ja probleemide vastu. Soovitan täpsustada müüjalt, milline garantii kehtib tegelikult ja mis on garantii tingimused.

Kõik arvutiaidas müüdavad arvutid on eelnevalt ettevalmistatud, kontrollitud ja hooldatud, et saaksite koheselt murevabalt kasutama hakata, lisaks paigaldatud tasuta tarkvarad ( ID kaardi tarkvara, Google Chrome, Firefox, Libreoffice, zoom ja Foxit PDF reader)

Luha 19 - 1