Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Lenovo ThinkPad T470 Ultrabook i5-7200U/16GB DDR4/256GB NVMe SSD/14" Full HD IPS ekraan (1920x1080)/Intel HD620 graafika/veebikaamera/ ID-lugeja/USB-C/HDMI/valgustusega eesti klaver/aku ~2h/Windows 11 Pro, kasutatud, garantii 1 a | Uueväärne!

Tootekood: 4707
Laoseis: 1
Hind:
379,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja andmete salvestamiseks eriti nobe NVMe SSD (tavalisest SATA-SSD'st veel 3-4x kiirem). Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - terav pilt ja sügavad värvid, ekraanil olev tekst on iga nurga alt ja ka päikesevalguse käes loetav. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on suurepärased lisad. Kõigi tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI-port, lisaks 3 tk USB-sid. Kui vajad hea jõudlusega, mõnusate lisadega ja tugeva korpusega arvutit, siis on see just õige valik! Välimus väga korralik, peaaegu uueväärne.

Tallinn - 1

Sarnased tooted
Paraja jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti õhuke ja kerge UltraBook - kaal vaid 1.5 kg! Andmete salvestamiseks eriti nobe 256GB NVMe SSD (tavalisest SSD'st veel 3-4 korda kiirem andmesalvestus). Valgustusega klaviatuur on suurepärane lisa. Klaviatuur, ekraan ja randmetugi uueväärses seisukorras, vaid kaanel mõned kasutusjäljed (kriimud), hinnang välimusele 4.
Tootekood: 7475 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Kerge ja õhuke ning stiilse disainiga tegus äriklassi sülearvuti, kõigi tänapäevaste lisadega - USB-C ja HDMI, lisaks 3 tk USB. Paraja jõudlusega kuuenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja suurepärane Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - erksad värvid ning pilt on loetav iga nurga alt ja ka õues päikesevalguse käes. Andmete salvestamiseks superkiire 512 GB NVMe SSD - tavalisest SSD'st 3-4 korda kiirem. Suurepäraste lisadega - valgustusega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Kaanel väike turvakleebise eemaldusjälg, ülejäänud korpuse-klaviatuuri-ekraani seisukord täitsa korralik, hinnang välimusele 4+
Tootekood: 4756 ,   Laoseis: 1
379,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 protsessor ja andmete salvestamiseks eriti nobe NVMe SSD (tavalisest SSD'st veel 3-4x kiirem). Suurepäraste lisadega - valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja. Suurepärase pildiga Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - sügavad värvid ja ekraan on hästi loetav ka päikesevalguse käes töötades. Korralik valik liideseid - 1 tk USB-C, 3 tk USB 3.0 ja täismõõdus HDMI-väljund. Kui vajad hea jõudlusega, mõnusate lisadega ja tugeva korpusega arvutit, siis on see just õige valik! Välimus korralik, vaid mõni vaevumärgatav mikroskoopiline kasutusjälg.
Tootekood: 6719 ,   Laoseis: 1
369,00 €

Kaheksanda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga tänapäevane äriklassi sülearvuti. Stiilse õhukese disainiga ning väga hea ekraaniga (Full HD resolutsioon - terav pilt & IPS-paneel - sügavad värvid ja väga hea loetavus iga nurga alt). Andmete salvestamiseks ja operatsioonisüsteemi jooksutamiseks eriti nobe 256GB NVMe SSD - tavalisest SSD-st ca 3-4 korda kiirem andmete salvestamine ja lugemine. Kõigi tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI, SD-kaardilugeja, 2 tk USB. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on suurepärased lisad. Kõige värskem Windows 11 operatsioonisüsteem paigaldatud. Korpusel/kaanel võib leiduda mõni väiksemat sorti kriim, ekraan-klaviatuur-randmetugi seevastu väga korraliku. hinnang välimusele 4+

Tootekood: 4856 ,   Laoseis: 2
489,00 € (8%)
529,00 €