Lenovo ThinkPad T495s AMD Ryzen 5 PRO 3500U/16GB/NVMe 512 SSD/Radeon Vega 8/14" IPS privaatsusfiltriga 1920x1080 /Valgustuse klaviatuur Nordic/Idkaardi lugeja/Wifi/BT/Veebikaamera/Windows 11/kasutatud Garantii 12 kuud.

Tootekood: 6661
Kaubamärk: Lenovo
Ühik: tk
Laoseis: 0
ThinkPad T495s AMD Ryzen 5 PRO 3500U sülearvuti näib olevat suurepärane valik, eriti kui otsite töölaua- või ärikasutuseks usaldusväärset ja võimekat masinat. Siin on mõned olulised omadused, mida võiksite selle konkreetse mudeli puhul kaaluda:

Protsessor: AMD Ryzen 5 PRO 3500U on hea jõudlusega neljatuumaline protsessor, mis sobib enamiku igapäevaste ülesannete jaoks.

Mälu: 16GB RAM on piisavalt suur, et käivitada mitmeid rakendusi korraga, ja tagab sujuva tööprotsessi.

Salvestusruum: 512 GB NVMe SSD kiirendab süsteemi käivitumist ja rakenduste laadimist ning pakub piisavalt ruumi failide ja programmide jaoks.

Graafika: Radeon Vega 8 pakub head graafilist jõudlust, mis sobib enamiku kasutusjuhtude jaoks, sealhulgas mängud ja videoredigeerimine.

Kuvar: 14-tolline IPS ekraan resolutsiooniga 1920x1080 pakub heledat ja selget pilti ning privaatsusfiltriga ekraan võimaldab vältida kõrvaliste isikute pilguheitmist.

Klaviatuur: Valgustusega klaviatuur on mugav kasutamisel ka hämaras keskkonnas.

Id-kaardi lugeja: See on kasulik funktsioon, eriti ärikasutajatele, kes vajavad turvalist autentimist.

Operatsioonisüsteem: Windows 11 on uusim Microsofti operatsioonisüsteem, mis pakub kaasaegset kasutajakogemust.

Garantii: 12-kuuline garantii annab teile kindluse, et kui tekib mingeid probleeme, saate neid lahendada ilma lisakuludeta.


Arvutile teostatud hooldused ja paigaldatud tarkvarapakett " Tädi Maali" ( ID kaardi tarkvara, Google Chrome, Firefox, Libreoffice, zoom ja Foxit PDF reader)
Aku tööaeg: 3h 2min
Sarnased tooted
Hea jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti. Kõik vajalikud liidesed on olemas - täismõõdus HDMI-väljund, USB-C liides, SD-kaardilugeja, 2 tk USB 3.1 ning võrgukaardi pistik. Andmete salvestamiseks superkiire NVMe SSD (6-7 korda kiirem kui tavaline SATA SSD). Suurepärane Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - sügavad värvid, ekraanil olev tekst on loetav ka õues või päikesevalguse käes töötades. Ekraan kulumine, mida ei ole märgata kui arvuti töötab.

Kõik arvutiaidas müüdavad arvutid on eelnevalt ettevalmistatud, kontrollitud ja hooldatud, et saaksite koheselt murevabalt kasutama hakata, lisaks paigaldatud tasuta tarkvarad ( ID kaardi tarkvara, Google Chrome, Firefox, Libreoffice, zoom ja Foxit PDF reader)
Tootekood: 6441 ,   Laoseis: 1
369,00 €
Väga hea jõudlusega ja ruumika SSD kettaga sülearvuti, andmete salvestamiseks ülikiire 512gb SSD. Integreeritud ID-kaardilugeja on suurepärane lisa, seisukord suurepärane.
Tootekood: 8487 ,   Laoseis: 1
409,00 €
Stiilse ning soliidse disainiga äriklassi sülearvuti. Võimas kuuenda põlvkonna Intel Core i5-protsessor. Väga hea Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - pildil on sügavad värvid ja ekraanil olev tekst on iga nurga alt loetav. Kõigi lisadega - 4G-modem, ning valgustusega klaviatuur. korraliku välimusega
Tootekood: 4687 ,   Laoseis: 1
249,00 €
Kaheksanda põlvkonna Intel Core i5-protsessoriga tänapäevane äriklassi sülearvuti. Stiilse õhukese disainiga ning väga hea ekraaniga (Full HD resolutsioon - terav pilt & IPS-paneel - sügavad värvid ja väga hea loetavus iga nurga alt). Uue ja eriti nobeda 256GB NVMe SSD-ga . Kõigi tänapäevaste liidestega - USB-C, HDMI, SD-kaardilugeja, 2 tk USB. Valgustusega klaviatuur on suurepärane lisad. Kõige värskem Windows 11 operatsioonisüsteem paigaldatud. Suurepärases seisukorras, uueväärse välimusega arvuti.
Tootekood: 4959 ,   Laoseis: 1
439,00 €