Minidock ORICO Type-C 10in1 HUB Multifunction Docking Station (grey)/3x USB3, 3,5" helivälund, Mälukaardilugeja, HDMI, VGA ja LAN 1000mbs/Uuus/Garantii 12 kuud

Tootekood: 2674
Ühik: tk
Laoseis: 0
Orico USB-C, HDMI, 3xUSB, SD/TF, Audio (hall) 10-in-1 dokkimisjaam

Orico PW11-10P-GY-EP dokkimisjaama abil saate lihtsalt suurendada oma arvuti võimalusi. Seade pakub kuni 10 porti - 3x USB-A, 1x 3,5 mm heli, 1x SD-kaardi pesa, 1x TF-kaardi pesa, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Etherneti port ja 1x USB-C. See funktsionaalne hub võimaldab teil failide ülekandekiirusel kuni 5 Gbps ja toetab PD 100 W kiirlaadimist. See toetab ka 4K video resolutsiooni.
Hoolikalt läbimõeldud disain

Ärge muretsege, et jaam muutub liiga kuumaks. Saate nautida selle tõhusat toimimist isegi siis, kui ühendate sellele rohkem seadmeid! Toode on ka väga kerge ja käepärane - vajadusel saate selle kergesti kaasa võtta tööle, ärireisile või ülikooli. Leiad sellele hõlpsasti koha oma käekotis, seljakotis või sülearvuti kotis!
Fantastiline pildikvaliteet

Kavatsed näidata oma sõpradele oma puhkusefotosid? Peate tööl esitlust andma? Või soovite lihtsalt suurema ekraani peal filmi vaadata? Pole probleemi - ühendage lihtsalt oma sülearvuti jaamaga HDMI pordi kaudu televiisori või projektoriga. Seade võimaldab kuvada 4K / 60 Hz, 4K / 30 Hz, 2K / 60 Hz ja 1080p / 120 Hz. Nii ei jää te ühestki detailist ilma!
Kohene failide ülekanne

Nüüd saate oma failid seadmete vahel kiiremini üle kanda. Orico dokkimisjaam pakub 3 USB 3.0 porti, mis tagavad umbkaudselt 420 MB/s ülekandesageduse. See tähendab, et 1 GB andmete ülekandmiseks kulub vaid umbes 3 sekundit! Te ei pea enam ootama, et vajalikud fotod või videod jõuaksid sihtkohta. Lisaks on teil kasutada 2 mälukaardi pesa - TF ja SD.
Kiire internetiühendus

Oricoga saate ka Interneti kasutamise mugavamaks muuta. Jaama Etherneti port toetab kiirusi kuni 10 / 100 / 1000 Mbps, mis tähendab erakordselt kiiret ja stabiilset ühendust. Unustage viivitused ja liiga kaua laaditavad lehed! Nüüd saate sotsiaalmeediat sirvida, töötada, vaadata YouTube'i videoid ja isegi mängida ilma katkestusteta!
Kiire laadimine

Pakkuge oma sülearvutile pidevat toiteallikat ja ärge muretsege, et see tühjeneb kõige ebasobivamal hetkel. Jaama USB-C port toetab PD 100 W kiirlaadimist - lihtsalt ühendage toiteadapter (ei sisaldu) ja olge kindel, et teie seadmel ei saa kunagi aku tühjaks! Näiteks saate selle hubiga laadida 13" MacBook Pro umbes 1,5 tunni jooksul ja 13" MacBook umbes 2 tunni jooksul.
Lai ühilduvus

See praktiline hub toimib sujuvalt Windowsi, Linuxi, Mac OS-i ja Androidi operatsioonisüsteemidega. Saate seda edukalt kasutada näiteks hiire, klaviatuuri või USB-ketta ühendamiseks oma sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoniga. Kas teie nutitelefonil või tahvelarvutil pole minipesa? Ärge loobuge juhtmega kõrvaklappide kasutamise võimalusest! Jaam on varustatud 3,5 mm helipesaga, mis toetab Hi-Fi väljundit. Seade on ka ühilduv Apple M1 ja M2-ga. Võimalused on peaaegu piiramatud! Märkus: teie telefon ja tahvelarvuti peavad toetama OTG funktsiooni.