Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

24" Wide LED AOC I2475PXQU, IPS-paneel, HDMI, DisplayPort, VGA & DVI-sisend, USB-hub, PIVOT, resolutsioon 1920x1080, reguleeritava kõrgusega jalg, kõlarid, kasutatud, garantii 1 aasta

Tootekood: 2227
Laoseis: 4
Hind:
99,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Väga hea IPS-paneeliga (sügavad värvid, lai vaatenurk ning ekraanil olev tekst on loetav ka tugeva valguse käes) profimonitor. Kõigi tänapäevaste liidestega - HDMI & DisplayPort, lisaks VGA ja DVI vanemate arvutitega ühendamiseks. Reguleeritva kõrgusega jalg lisab kasutusmugavust.

Tallinn - 0
Tartu - 4

Sarnased tooted
Legendaarselt hea pildikvaliteediga ja IPS-paneeliga Delli profimonitor. IPS-paneel on oluliselt silmasõbralikum, värvid on sügavad ja kirkad ning ekraanil olev tekst on iga nurga alt hästi loetav. Kokkusobivate toodete alt leiad ka kaabli HDMI-väljundiga arvuti või mängukonsooli ekraaniga ühendamiseks (HDMI>DVI kaabel). Ekraanil surnud piksel.
Tootekood: 2415 ,   Laoseis: 1
109,00 €
Väga hea IPS-paneeliga (sügavad värvid, lai vaatenurk ning ekraanil olev tekst on loetav ka tugeva valguse käes) profimonitor. Kõigi tänapäevaste liidestega - HDMI & DisplayPort, lisaks VGA ja DVI vanemate arvutitega ühendamiseks. Reguleeritva kõrgusega jalg lisab kasutusmugavust. Ekraanile on transpordi või kasutamise käigus tekkinud mõni minimaalne kriim või surnud pixel, mis kasutamist kuidagi ei sega, hind aga palju soodsam!
Tootekood: 3227 ,   Laoseis: 3
69,00 €
ekraani paremas üleval nurgas kriimustus mis ei sega kasutamist, korpusel esineb kriime.
Tootekood: 8009 ,   Laoseis: 1
69,00 €