Arvutikõlarid Blitzwolf 2.0 AA-GCR3,5W x2, Bluetooth 5.0, RGB, AUX/uus/Garantii 12 kuud

Tootekood: 1115
Laoseis: 1
Hind:
29,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Naudi kvaliteetset heli ja loo endale unistuste sukeldumistase. Blitzwolf AA-GCR3 2.0 arvutikõlarid mänguritele on varustatud kuni 4 kõlariga, pakkudes muljetavaldavat HiFi stereo heli. Need on ka eristatavad värvilise RGB taustavalgustusega, millel on 6 saadaval olevat efekti. Saate nendega ühendust võtta Bluetooth 5.0 kaudu või 3,5 mm AUX-kaabli kaudu. Nende mugava kasutamise võimaldab kaabli sisse integreeritud kaugjuhtimispult.

Suurepärane HiFi stereo helikvaliteet

Sukeldu mängumaailma ja paku endale unustamatut kogemust. AA-GCR3 kõlarid suudavad pakkuda kvaliteetset HiFi stereo heli - neil on 4 kõlarit ja nende väljundvõimsus ulatub 2x 5W-ni. Lisaks võimaldab edasijõudnud 2.0 süsteem nautida laiemat helivälja ja rõhutatud võimsat bassi. Tulemuseks on see, et kuulete ja leiate kergesti lähenemisel vastase - nüüd ei üllata teid enam keegi!

Dünaamiline RGB taustavalgustus

Hoolitse oma mängutoa hämmastava õhkkonna eest. AA-GCR3 kõlareid iseloomustab värviline RGB taustavalgustus, mis võimaldab teil luua suurepärast atmosfääri. Saate valida ka 6 huvitava efekti vahel, näiteks Blue, Streamer, Spectrum, Color Change, Red ja Green. Proovige kõiki saadaolevaid seadeid ja vaadake, milline teile kõige rohkem meeldib!

2 ühendusvalikut

Saate kõlaritega ühendust võtta 2 viisil. Näiteks on võimalus ühendada need arvutiga 3,5 mm AUX-kaabli kaudu. Kas eelistate traadita lahendust? Ühenduge AA-GCR3-ga Bluetooth 5.0 kaudu ja nautige stabiilset, kiiret edastust - ärge muretsege viivituste ega muude signaaliprobleemide pärast. Nüüd ei piira teid enam miski!

Veelgi rohkem mugavusi

Hoolimata nende suurtest võimalustest on kõlarid äärmiselt kompaktsed - nad ei võta teie laual liiga palju ruumi. Nende mõõtmed on vaid 102x179x82mm. Lisaks hõlbustab seadmete kasutamist kaabli sisse integreeritud kaugjuhtimispult. Kasutades seda, saate näiteks reguleerida helitugevust või valida valgusefekte. Blitzwolfiga on kõik, mida vajate, alati käeulatuses!

Luha 19 - 1

Sarnased tooted