Baseus BA04 Bluetooth Adapter 5.1 (black)/uus/garantii 12 kuud

Tootekood: 2003
Laoseis: 0
Baseus BA04 Bluetoothi adapter

Kasutage oma juhtmeta seadmeid mugavalt. Baseus BA04 adapter toetab kiiret ja stabiilset Bluetooth 5.1 ühendust ning selle ulatus on kuni 20 meetrit. Sellel on lai ühilduvus - see võimaldab ühendada kõlareid, klaviatuure, mängupulte ja palju teisi seadmeid. Kokku saate sellega ühendada kuni 7 seadet korraga!
Usaldusväärne juhtmevaba ühendus

Head aega, ühendusprobleemid. Adapter toetab Bluetooth 5.1, nii et see suudab pakkuda kiiret ja stabiilset juhtmevaba edastust. Takerdumine ja viivitused on minevik! Seade on ka tagasiühilduv Bluetooth 4.0, 4.1, 4.2 ja 5.0-ga. Lisaks sellele omab see täiustatud signaali - ulatudes kuni 20 meetrit, saate nautida usaldusväärset ühendust peaaegu igas majas.
Palju võimalusi

Adapter on ühilduv paljude erinevate seadmetega - te leiate selle kasulikuks nii tööl kui ka mängimisel. See võimaldab teil ühendada juhtmeta hiire või klaviatuuri, mängukontrolleri, kõlareid ja kõrvaklappe oma arvutiga. Või kasutage seda failide edastamiseks Bluetoothi abil oma nutitelefoni ja sülearvuti vahel. Märkus: iPhone'id võimaldavad adapteri abil heli edastamist, kuid ei võimalda andmete edastamist.
Toetab kuni 7 seadet korraga

Parandage oma töövoogu. Adapter võimaldab teil ühendada oma arvuti kuni 7 seadmega korraga, näiteks kõlari, padi, klaviatuuri, hiire, kõrvaklapid, printeri ja nutitelefoniga. Nii et peate ühendamiseks vaid ühe USB-pordi pühendama! Lisaks sellele mäletab toode üks kord konfigureeritud seadmeid, et hiljem nendega automaatselt ühendust võtta ja säästa teie aega.
Ühendage ja mängige

Kasutate Windows 8.1, 10 või 11 töötavat sülearvutit või arvutit? Meil on teile head uudised! Te ei pea raiskama aega draiverite installimisele ja keerulisele adapteri seadistamisele. Plug & Play süsteemiga piisab selle ühendamisest oma arvutisse. Lisaks sellele annab sisseehitatud indikaator, mis süttib siniselt, teile teavet seadme oleku kohta.