DAHUA DHI-LM24-A200 /24"Panel VA 1920x1080 16:9 60Hz 5 ms/UUS/Garantii 24 kuud

Tootekood: 7772
Laoseis: 0
Avasta meie uusim toode: kergekaaluline ja taskukohane plastikümbrisega monitor!

Imetle ultra-õhukese äärisega ekraani ja naudi elegantset välimust.

178°H/178°V ekstra-lai vaatenurk tagab suurepärase vaatamiskogemuse igast vaatenurgast.

Kõrge truudusastmega digitaalne töötlus toob sulle erksad ja elavad videod.

Toetame mitmeid signaali sisendeid, sealhulgas HDMI ja VGA, tagades suurepärase ühenduvuse.

Madal energiatarve tähendab pikka kasutusiga ning saad nautida kvaliteetset ekraaniaega.

Sinise valguse filtriga disain kaitseb sinu silmi, pakkudes samal ajal suurepärast visuaalset naudingut.

See on rohkem kui lihtsalt monitor – see on sinu visuaalse elamuse täiustus!
Sarnased tooted
saabub 21.09.2023

Koorui 25E3A 24,5-tolline monitor 1920x1080 piksliga ja 170 Hz värskendussagedusega

Otsid täiuslikku monitori, et see oleks ideaalne kaaslane igale mänguelamusele? Koorui 25E3A-l on 24,5-tolline ekraan, mis pakub laia värvigammat, et pakkuda reaalsemaid pilte. Lisaks sellele tagab see madala latentsuse, kuna selle reaktsiooniaeg on vaid 1 ms! Sellel on 170 Hz värskendussagedus, mis võimaldab sujuvaid mängusessioone. Nautige katkematut jõudlust koos Kooruiga!

Mängijatele mõeldud

Koorui monitor on edasijõudnud tehnoloogia ja intuitiivse kasutuse täiuslik kombinatsioon. Selle väga kiire reageerimisaeg vaid 1 ms vähendab oluliselt takistusi hetkedel, kui toimub dünaamiline liikumine. See võimaldab kiiret reageerimist, mis omakorda võib oluliselt suurendada teie võiduvõimalusi mängus. Lisaks on monitor varustatud spetsiaalse nupuga, mis on mõeldud arvestades mänguharjumusi. Tänu sellele on soovitud menüü hõlpsasti ligipääsetav. Koorui tagab mitte ainult suurepärase pildikvaliteedi, vaid ka mugavuse ja ergonoomika.

Suurepärane pildikvaliteet

25E3A paistab silma oma 24,5-tollise VA-tüüpi ekraaniga, mis tagab teravuse ja suurepärase kuvakvaliteedi. Selle eraldusvõime on 1920 × 1080 pikslit, mis tagab iga detaili selguse ja täpsuse. Selle mudeli üks olulisemaid eeliseid on 170 Hz värskendussagedus, mis teeb liikuvad pildid sujuvaks. Lisaks 99% sRGB lai värvigamma muudab värvid elavaks ja truult esitatud. Koorui monitor on täiuslik lahendus neile, kes hindavad igapäevases kasutuses kõrget pildikvaliteeti.

Suurepärane ühilduvus

Monitor on varustatud mitmekülgset ühilduvust võimaldava rikkaliku portide komplektiga, sealhulgas kaks HDMI 1.4 ja DP 1.2 porti. Lisaks võimaldab täiendav audioport ühendada väliseid kõlareid või kõrvaklappe, pakkudes veelgi paremat helielamust. Lisaks saab monitori ergonoomiline alus reguleerida kallet vahemikus -5° kuni 15°, nii et saate ekraani asendit oma vajadustele vastavalt kohandada, tagades mugavuse pikaajalise kasutamise ajal. Koorui monitor ühendab funktsionaalsuse kasutajamugavusega.
Tootekood: 4792 ,   Laoseis: 1
159,00 €