Juhtmevaba hiir Delux M399DB Bluetooth + 2.4Ghz ,Laetav USB-C kaudu, uus, garantii 12 kuu

Tootekood: 8484
Laoseis: 0
Delux M399DB traadita optiline hiir

Delux M399DB traadita optiline hiir on ideaalne nii tööks kui ka mängimiseks. Sellega kaasneb 2 USB-vastuvõtjat, mis võimaldavad teil selle ühendada arvutiga Bluetooth 4.0 või 2.4G kaudu. Vastupidav Li-ioon aku tagab pikka tööaega, ning ergonoomiline disain garanteerib kasutamise mugavuse. Seade võimaldab teil ka kiirust reguleerida kuni 4000DPI-ni ja töötab üllatavalt vaikselt.
Lai ühilduvus - palju ühendusvõimalusi

Hiir on ühilduv enamike tavaliste seadmetega, nagu sülearvutid, arvutid, tahvelarvutid ja isegi nutitelefonid. Lausa 2 USB-vastuvõtjat, mida leiate M399DB magnetkatte alt, võimaldavad teil selle ühendada valitud riistvaraga Bluetooth 4.0 või 2.4G kaudu. Saate selle ka juhtme kaudu ühendada, et seda näiteks kasutamise ajal laadida.

Kerge, portatiivne, ergonoomiline

Seade on kerge ja piisavalt kompaktne, et saaksite seda peaaegu igal pool kaasas kanda. See ei võta liiga palju ruumi teie käekotis ega seljakotis. Hiire mattpind näeb mitte ainult tõeliselt elegantne välja, vaid on ka meeldiv puudutusele ja vastupidav sõrmejälgedele. Lisaks sellele tundub M399DB käes suurepäraselt ja töötab väga vaikselt - klõpsude müra ei häiri kedagi.
DPI reguleerimine

Kohandage hiire jõudlust oma ootustele vastavaks. M399DB võimaldab teil reguleerida kiirust vahemikus 800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4000 DPI. See teeb sellest ideaalse igapäevaseks kasutamiseks, tööl või isegi dünaamilise mängu ajal. Lisaks sellele tagavad rakendatud tehnoloogilised lahendused hiire uskumatult sujuva töö.