Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Lenovo ThinkPad T460s Ultrabook i5-6200U/8GB DDR4/256GB SSD/Intel HD 520 graafika/14" Full HD IPS LED (1920x1080)/veebikaamera/ID-lugeja/aku ~3h/Windows 10 Pro, kasutatud, garantii 1 a | Soodushind!

Tootekood: 4670
Kaubamärk: Lenovo
Laoseis: 0
Võimsa kuuenda põlvkonna i5-6300U protsessoriga ja väga hea Full HD ekraaniga äriklassi sülearvuti. Ekraan on IPS-tehnoloogiaga - värvid on sügavad ja tekst iga nurga alt hästi loetav. Ideaalne arvuti tegusale inimesele! Õhukese disainiga ja kerge 14" ekraaniga sülearvuti, kaal vaid 1.35 kg.Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur! Täismõõdus HDMI-väljund ning Mini-DisplayPort (Thunderbolt) monitori või projektori ühendamiseks. Korraliku välimusega arvuti, peaaegu uueväärse välimusega, vaid mõni mikroskoopiline kasutusjälg.
Sarnased tooted
Sülearvuti, millel on paraja jõudlusega protsessor, SSD ning kõik vajalikud lisad - ID-lugeja ja DVD-kirjutaja. Väga hea pildiga Full HD-resolutsiooniga IPS-ekraan tagab terava pildi ja sügavad värvid. AMD Radeon 8690M graafikakaart saab hakkama ka arvutimängude ja 3D-joonestamisega. Arvuti välimus hinnanguliselt 4
Tootekood: 6440 ,   Laoseis: 1
389,00 €
Soodne ja stiilse välimusega kvaliteetne Ultrabook. Neljanda põlvkonna Intel Core i7 on paraja jõudlusega, et kõik igapäevased internetitoimingud saaksid tehtud. Operatsioonisüsteem jookseb kiire ja kvaliteetse uus 240GB SSD peal. Integreeritud ID-kaardilugejaon suurepärane lisad. 4 USB-porti, DisplayPort ja VGA-väljundid välise ekraani või projektoriga ühendamiseks. Meil leiad ka sobiliku kaabli HDMI-sisendiga monitoriga ühendamiseks. Antud sülearvuti kasutab HP UltraSlim dokki, meil valikus olemas. Suurepärases seisukorras, uueväärse välimusega.
Tootekood: 8483 ,   Laoseis: 1
349,00 €
Mõnusalt õhuke ja kerge Ultrabook. Stiilse välimusega ja hea jõudlusega. Sellel eksemplaril on vägagi tarvilikud lisad - integreeritud ID-kaarliugeja ja valgustusega eesti täpitähtedega klaviatuur! 4 USB-pesa, videoväljunditest täismõõdus DisplayPort ja VGA. Heas seisukorras, mõned mikroskoopilised kasutusjäljed, hinnang välimusele 5- (väga väikese miinusega).
Tootekood: 8408 ,   Laoseis: 1
279,00 €
Hea jõudlusega kerge ja kiire äriklassi sülearvuti. Kõik vajalikud liidesed on olemas - täismõõdus HDMI-väljund, USB-C liides, SD-kaardilugeja, 3 tk USB 3.0 ning võrgukaardi pistik. Korpusel üle keskmiselt kulunud,
Tootekood: 7544 ,   Laoseis: 1
579,00 €
Paraja jõudlusega ja tugeva korpusega äriklassi sülearvuti. Eesti täpitähtedega klaviatuur ja integreeritud ID-kaardilugeja ning ka DVD-kirjutaja on kompaktsesse korpusesse ära mahutatud. Tänapäevane USB-C liides, täismõõdus DisplayPort väljund - meilt leiab sobiliku kaabli ka HDMI-monitori või projektoriga ühendamiseks. Dokkimiseks sobiliku UltraSlim docki leiad samuti kokkusobivate toodete seast. Korpusel või kaanel mõni minimaalne kriim või klaviatuuril minimaalsed kasutusjäljed, kõik muu ilus.
Tootekood: 3366 ,   Laoseis: 1
319,00 €