Mehaaniline klaviatuur Motospeed CK107 RGB/must/USB/UUS/garantii 12 kuud

Tootekood: 7198
Ühik: tk
Laoseis: 0
Motospeed CK107 mehaaniline klaviatuur

Motospeed on e-spordimängijatele kvaliteedi garantii. Klaviatuuri suurus on ideaalselt sobitatud mugavaks ja lõdvestunud kasutamiseks. Klaviatuuri professionaalne valgustussüsteem muudab seadmega suhtlemise lihtsaks. Tänu sinistele lülititele toimib see nii töö ajal kui ka mängimise ajal suurepäraselt. Anti-ghosting-tehnoloogia tagab täpsuse ja lai ühilduvus võimaldab ühendada lisaseadme Windows XP/7/8/10 seadmetega.
Professionaalsus ja lihtsus

Klaviatuurisüsteem koos valgustussüsteemiga on arvutis töötamise lihtsustamine. Seadme disain on kohandatud eelkõige mängijate vajadustele. Saate ka klaviatuuri välimust kohandada oma eelistuste järgi, valides 14 saadaoleva taustvalgustusrežiimi seast.
Klaviatuuriklahvide usaldusväärne vastupidavus

Töötamine veelgi kauem ja usaldusväärsus igas olukorras - see eristab Motospeed CK107 klaviatuuri. Selle klahvide eluiga on umbes 50 miljonit klahvivajutust, mis tähendab, et see teenindab teid mitmeid aastaid.
Mõeldud mängurite ja e-spordi jaoks

Tänu sinistele lülititele ei ole mängimine mitte ainult puhas nauding, vaid ka mugavus. CK107 klahvid üllatavad teid oma reageerimisvõime ja usaldusväärse jõudlusega. Motospeediga saate vabalt teha isegi kõige keerukamaid kombinatsioone mängimise ajal. Seda on võimalik tänu anti-ghosting-tehnoloogiale, mis takistab soovimatute klahvide juhuslikku vajutamist.
KOMPLEKTIS:

- Klaviatuur
- Kasutusjuhend