Juhtmevaba hiir UGREEN MU101 2.4G+Bluetooth (Blue)/uus/garantii 12 kuud

Tootekood: 9050
Ühik: tk
Laoseis: 0
Estonian Translation:

Tutvuge UGREEN MU101 2.4G BT traadita hiirega (sinine)

Tutvuge Ugreen MU101 traadita hiirega, mis viib mugavuse ja funktsionaalsuse uuele tasemele. Varustatud 5 nupuga ja reguleeritava DPI-ga, tagab MU101 täpse ja isikupärase kogemuse nii tööl kui ka mängides. Uskumatu 10 meetri ulatuse ja mugava akutoitega võimaldab hiir teil liikuda piiranguteta. Ühilduvus Windowsi operatsioonisüsteemiga ja lihtne paigaldus USB-vastuvõtja abil teevad MU101-st ideaalse valiku kõigile.
Mitmekülgsus ja täpsus

Ugreen MU101 hiir ühendab erakordse mitmekülgsuse ja täpsuse, et rahuldada ka kõige nõudlikumaid kasutajaid. Varustatud 5 nupuga, mille eluiga ulatub kuni 5 miljoni klõpsuni, tagab see aastatepikkuse usaldusväärsuse. Nelja DPI seadega (100/1600/2400/4000) ja vaikesättega 1600 saate hiire kohandada oma individuaalse stiiliga nii tööl kui ka mängides.
Traadita mugavus

Unustage oma laual sassis juhtmed - hiir ühendub teie valitud seadmega 2 viisil. Ühenduvus Bluetoothi või USB-vastuvõtja kaudu tagab usaldusväärse ja sujuva ühenduse kuni 10 meetri kaugusel. Ugreen MU101 hiir kasutab ühte AA-tüüpi patareid, tagades pikaajalise ja katkematu töö just siis, kui seda vajate!
Ühilduv ja mitmekülgne

Ugreen MU101 hiir töötab sujuvalt Windowsi versioonidega 7 kuni 11, pakkudes usaldusväärset jõudlust ja mugavust. Kasutate sülearvutit või lauaarvutit - see hiir on ideaalne lahendus.
Ergonoomiline disain

See toode ühendab ergonoomilise disaini tugeva konstruktsiooniga. Selle kuju sobib ideaalselt teie käesse, tagades mugavuse isegi pikaajalise kasutamise korral. Töötage ja mängige ilma ebamugavustundeta!
Muretu paigaldus

Tänu USB-vastuvõtjale on Ugreen MU101 hiire paigaldamine lihtne ja vaevatu. Lihtsalt ühendage vastuvõtja oma arvuti vabasse USB-porti, et hiirt hakata kasutama. Lisaks töötab MU101 suurepäraselt erinevatel pindadel, nii et hiirepatja pole vaja kasutada. See funktsionaalne ja usaldusväärne hiir on ideaalne lisand igale arvutiseadistusele.