Liisi järelmaksu vormistamiseks lisa tooted ostukorvi ja vormista järelmaks otse ostukorvis!

 

 

 

 

 

 

Lenovo ThinkPad X260 i5-6300U/8GB RAM/240GB uus SSD (gar 3a)/12,5" HD IPS LED (1366x768)/Intel HD520 graafika/veebikaamera/ 4G/ID-lugeja/valgustusega eesti klaviatuur/aku ~3h/Windows 10 Pro, kasutatud, garantii 1 aasta [ekraanil minimaalsed kasutusjäljed]

Tootekood: 2655
Kaubamärk: Lenovo
Laoseis: 5
Hind:
369,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Meeldivalt kerge (1.3 kg) ja mõnusalt võimas kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. Uus ja kiire ning kvaliteetne Cruciali SSD. Kõigi lisadega mudel - 4G-modem, integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega eesti laotusega klaviatuur. Videoväljunditest on olemas nii täismõõdus HDMI kui ka ThunderBolt (Mini DisplayPort). Ekraanil mõni vaevumärgatav kasutusjälg (klaviatuuri jälg vms), mis töötamist kuidagi ei sega.

Tallinn - 1
Tartu - 4

Sarnased tooted
Meeldivalt kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja mõnusalt võimas kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. Integreeritud ID-kaardilugeja on väga tarvilik lisa ning 4G-modemiga saad kõikjal internetti kasutada. Seisukord viisakas, vaevumärgatavad kasutusjäljed, hinnang välimusele 5-.
Tootekood: 2406 ,   Laoseis: 1
299,00 €
Kerge (kaal vaid 1.3 kg) ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad nobedat ja samas kompaktset sülearvutit, millel kiire SSD andmete salvestamiseks. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on väga mugavad lisad. Antud arvutil on IPS-tehnoloogiaga ekraan - suurepärased värvid, terav pilt ning ekraanil olev tekst on oluliselt paremini loetav kui tavalise LED-ekraani puhul. Ekraanil mõned kasutusjäljed (klaviatuuri nuppude jäljed), hind selle võrra palju soodsam. Hea valik, kui soovid soodsat ja kerget arvutit loengusse või reisile!
Tootekood: 2502 ,   Laoseis: 3
229,00 €

Meeldivalt kerge ja kompaktne ning väga tegus äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kerget sülearvutit - arvuti kaalub vaid 1.3 kg. Suur Samsungi SSD, 4G-modem ning integreeritud ID-kaardilugeja - ideaalne valik nõudlikule kasutajale, kes liigub palju ja seetõttu vajab just kerget arvutit. Korraliku akuga, tööaeg ~5h. Väga hea ja terava pildiga Full HD resolutsiooniga IPS-ekraan - erksad värvid ning pilt on loetav iga nurga alt. Klaviatuuril ja touchpadil minimaalsed kasutusjäljed, üldhinnang välimusele tugev 5 väikese miinusega.

Tootekood: 8663 ,   Laoseis: 1
399,00 €
Meeldivalt kerge (kaal vaid 1.3 kg), väga võimas ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ideaalne valik, kui vajad võimast ja samas kompaktset sülearvutit. USB-C-liides ja täismõõdus HDMI-väljund. Integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega klaviatuur on mõnusad lisad. Korpus ja ekraan uueväärse välimusega, vaid klaviatuuril ja ekraanil on minimaalsed kasutusjäljed (klahvide jäljed, selle mudeli tüüpviga, kasutamist ei sega ning on nähtav vaid tumeda ekraani korral). Aku väga korralik!
Tootekood: 2748 ,   Laoseis: 1
449,00 €
Puutetundliku ekraaniga ja kompaktne äriklassi sülearvuti. Ekraan keeratav 360 kraadi - kasutatav nii sülearvuti kui ka tahvelarvutina. Kõigi lisadega mudel - 4G-modem, integreeritud ID-kaardilugeja ja valgustusega eesti laotusega klaviatuur. Videoväljunditest on olemas nii täismõõdus HDMI kui ka ThunderBolt (Mini DisplayPort). Ekraanil kasutusjäljed (klaviatuuri jäljed), hind selle võrra soodsam. Hea valik mobiilseks kassaarvutiks või lattu töötamiseks.
Tootekood: 7639 ,   Laoseis: 1
439,00 €