Väline kõvaketta korpus M.2 NVMe External Enclosure, Orico PWM2-G2-WH-EP, USB-C, 10Gbps, uus /Garantii 12 kuud

Tootekood: 1444
Laoseis: 4
Hind:
24,40 €
Kogus: - +
   - või -   
M.2 NVMe välise draivi ümbris, Orico PWM2-G2-WH-EP, USB-C, 10Gbps (hõbe)

Nüüd saate kasutada oma M.2 NVMe draivi palju mugavamalt. Orico ümbris on väga lihtne paigaldada ja võimaldab teil andmeid üle kanda kiirusega kuni 10 Gbps. See tagab stabiilse ja usaldusväärse edastuse ning eristub laia ühilduvuse poolest. Samal ajal on see äärmiselt kerge, käepärane ja vastupidav. Toode toetab kuni 4 TB mahuga draive.

Kohene failide ülekanne

Kas te ülekandete faile sageli erinevate seadmete vahel? Te ei pea enam ootama, et teie fotod või dokumendid jõuaksid oma sihtkohta! Ümbris võimaldab andmete ülekannet kiirusega kuni 10 Gbps. See tähendab, et failide ülekandmiseks vajalik aeg on vaid mõned hetked, kuni need jõuavad teie arvutisse või sülearvutisse!

Tugev konstruktsioon

Ümbrise valmistamiseks kasutati kvaliteetset alumiiniumsulamit. See muudab toote äärmiselt vastupidavaks ja kahjustustele vastupidavaks. Sellel on ka spetsiaalne termoplaat, mis tagab, et see ei kuumene liigselt. Ümbrisel on kaasaegne minimalistlik disain ja see on piisavalt käepärane, et hoida seda alati käeulatuses.

Usaldusväärne jõudlus

Orico ümbris on varustatud edasijõudnud kiibiga, mis toetab UASP-protokolli ja TRIM-funktsiooni. See võimaldab tal pakkuda stabiilset, turvalist ja kiiret ülekannet. See omakorda tagab efektiivse ja usaldusväärse tootejõudluse. Korpuses on ka sisseehitatud LED-indikaator, mis annab teile teavet selle tööseisundi kohta.

Lai ühilduvus - muretu paigaldus

Toode on ühilduv erinevat tüüpi M.2 SSD-dega, sealhulgas 2280, 2260, 2242 ja 2230. See on ka väga lihtne paigaldada - selle jaoks ei ole vaja täiendavaid tööriistu! Lisaks toimib ümbris suurepäraselt Windowsi, Mac OS-i, Linuxi ja Androidi seadmetega, nagu sülearvutid ja tahvelarvutid.

Veelgi rohkem ruumi teie failidele

Ärge muretsege ruumi otsa saamise pärast kõikidele vajalikele failidele. Ümbris on ühilduv kuni 4 TB mahuga draividega. Nii saate salvestada oma fotosid, videoid või dokumente ilma probleemideta! See on ideaalne lahendus näiteks graafilistele disaineritele, fotograafidele ja veebiarendajatele, muuhulgas.

Karbis

- Draivi ümbris
- USB-C kuni USB-C kaabel
- Silikoonist pistikud
- Termokile
- Termopadi
- Kasutusjuhend

Luha 19 - 4