Slice-in-3 makseviisiga maksad kolmes osas, intressivabalt!

09.05.2020
Slice-in-3 makseviisiga maksad kolmes osas, intressivabalt!

Arvutiost on nüüd veel lihtsam!

Slice-in-3 on makseviis, mille abil saad oma ostukorvi eest (summas 75-800€) tasuda kolmes osas, ilma intressi ja täiendava teenustasuta. 

Kuidas vormistada?

Lisa tooted ostukorvi (summas 75-800€), vali "Telli" (NB! Mine Liisi ja Esto järelmaksude juurest edasi ja vajuta nuppu "Telli") ning makseviisiks "Slice-in-3". Seejärel tuleb Sul ennast mobiil-ID, ID-kaardi või smart-IDga tuvastada. Sinu mobiilile saabub kood, millega kinnitad oma mobiilinumbri. Pärast ostu vormistamist saadab Inbank Sulle e-mailile kokkuvõtte ja maksekuupäevad. Osamaksete arved saadab Inbank Sinu e-mailile 10 päeva enne igat maksetähtaega. Tasuda saad lihtsalt pangaülekandega Inbanki kontole.

Kas mingit intressi või lisatasu tõesti ei ole?

Jah, ühtegi lisatasu ega intressi ei kaasne. Kuna kogu protsess (kliendi tuvastamine, taustakontroll ja lepingu vormistamine) käib elektroonselt, siis on Inbanki tehingukulud minimaalsed ja täna sellele on ka antud makseviis (sisuliselt järelmaks) nii soodne. Arvutiait tasub iga tehingu eest tavalise kaardimaksega võrreldava teenustasu ning kliendi jaoks ühtegi lisatasu ei kaasne. Nii lihtne see ongi!

Kes on Inbank? 

Inbank on tarbimisfinantseerimisele keskendunud digitaalne pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes lisaks ka hoiustamise tooteid. Inbanki eesmärk on viia oma tooted nutikate digilahenduste abil just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 550 000 kliendilepingut neljas riigis. Küsimuste korral võta ühendust Inbanki klienditoega aadressil slice@inbank.ee või helista +372 640 8080

www.inbank.ee